Android multimedya almak isteyenler

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Android multimedya almak isteyenler

siz aracı antalya günlastan mı aldınız? birde 2012 kasım-aralık gibimi aldınız aracı? merak ettim ben aracı kasımda almaya gittiğimde aynı renk aynı motor aynı paket araç vardıda.

birde araç garanti dışı falan kalmaz garanti dışı sadece teyple bağlantılı yerleri çıkarabilir. antalya günlas navi için dışarda bir firmaya yönlendiriyor zaten kendileri bile takmıyor.

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
Yarın serviste belli olacak hersey bakalım ürün oradaysa inceleyip taktırtacam bir türlü burada bir konuda ortak karar cıkmadı ben hangi ürün dedikçe garanti de garanti diye sesler cikiyor iş yine bana kaldı akşam 7 gibi yazarım buraya
ya sen mılletın ağzına ne bakıyon be kardeşim senın ıcıne sındığse gerıssı yalan olur

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
siz aracı antalya günlastan mı aldınız? birde 2012 kasım-aralık gibimi aldınız aracı? merak ettim ben aracı kasımda almaya gittiğimde aynı renk aynı motor aynı paket araç vardıda.

birde araç garanti dışı falan kalmaz garanti dışı sadece teyple bağlantılı yerleri çıkarabilir. antalya günlas navi için dışarda bir firmaya yönlendiriyor zaten kendileri bile takmıyor.

Evet can aracı 2012 kasım ayında günlastan aldım. Aracı servis olarak da özkaymak a götürüyorum malum konyadayım.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arac garanti disi kalmiyor diye ezbere konusmayalim , servisi aradim sordum elektronik aksamla ilgili her sey garanti disi kaliyor, ornegin akude falan problem olsa degistiremezsiniz..vb.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Navimaster fiyatı 700 liraya indi. Motevo dan daha iyi bir cihaz. bravoo

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

garantilik bir durum olunca gidip eski orjinal ekranı taktırırız nerden bilcekler ki  dancee okkk evil_Daemon

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
Navimaster fiyatı 700 liraya indi. Motevo dan daha iyi bir cihaz. bravoo

Dostum tahrik etme insani:) nerede indi bu fiyata mesajda yazdigin yerde mi? Montaj ne kadar olur ve bu navimasteri tavsiye eder misin?

Garanti konusunda cikarip eski ekrani takmak bence guzel cozum, evet anlayamazlar

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Arac garanti disi kalmiyor diye ezbere konusmayalim , servisi aradim sordum elektronik aksamla ilgili her sey garanti disi kaliyor, ornegin akude falan problem olsa degistiremezsiniz..vb.
Kendileri takarsa garanti dışı kalmayacak mı? Ben öyle birşey olsa çatır çatır sokarım garantiye iş tüketici mahkemesine gider, bilirkisi ölçer cihazı navide sorun bulamazsa garantiyi bozamazlar. Oh ne âlâ keyiflerine göre garanti battle_Escrime
Son sözüm kimseyi yönlendirmek istemiyorum hepsi şahsi fikrim kimseyi bağlamaz

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Dostum tahrik etme insani:) nerede indi bu fiyata mesajda yazdigin yerde mi? Montaj ne kadar olur ve bu navimasteri tavsiye eder misin?

Garanti konusunda cikarip eski ekrani takmak bence guzel cozum, evet anlayamazlar
Vallahi ben mesaj yazarken sen yazmissin tesadif 011zaa
Satıcıya sordum Navimaster mı iyi Motevo mu diye. Navimaster biraz daha iyi dedi. Yavuz için sormuştum. Sen hangi ildesin? Montaj yerini ogreneyim

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İstanbuldayim , mert arkadasin bu konuda incelemesi varmis aktim simdi fena degil benim gibi eklentisi yuksek olmaan goruntu ve navi icin alacaklara ideal ,700 iyi fiyat hem gecen sene 1500e takiyorlarmis.