Anahtar!!

turbocosmo61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar arkadaşlar,bu sabah işe gelip arabayı park ettiğim zaman başıma şöyle bişey geldi,uzaktan kumanda arabayı kapamıyordu.Defalarca denedim,açma açıyo ama kapamıyo,anahtarı normal yuvasına sokarak kilitledim,düzelmedi,arabayı çalıştırdım,kapadım,yine düzelmedi.Sonuç olarak anahtar uzaktan arabayı açıyor ama kapamıyor,sizce sorunum nedir?

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Anahtar!!

büyük ihtimalle her zamanki gibi beyinle ilgilidir. kafası karışmıştır. ufak ihtimalle anahtarınızın kapama tuşu bozulmuştur tahmin ediyorum.

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Anahtarın pilini çıkarıp yeniden takmayı ve yeniden senkron etmeyi deneyebilirsiniz.
Kullanma kılavuzunda nasıl yapılacağı hakkında bilgi vardı.
İşe yaramazsa yedek anahtarı kullanıp, mevcut anahtarınızı servise gösterebilirsiniz.

turbocosmo61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Pili çıkarıp tekrar taktım,sonra araçla senkronize ettim yine düzelmedi,yine aynı madd

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kapılardan herhangi birinde sorun olma ihtimali olabilir mi acaba? Yada benzin deposu kapağı açık kalmış olabilir mi?

turbocosmo61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

K apıları,depoyu kontrol ettim,hepsi kapalı,anlamıyorum...,kapıda ne arıza olabilir?

odondiatros

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:Yardııım!!!

arkadaşlar hepinize öncelikle iyi günler diliyorum.aracımı 3 gün önce ilk defa servise götürdüm devir saatiyle ilgiliydi ve 1,5 aydır nezaman sorun çıkacak diye hep bekliyodum açıkçası:)neyse sizlere bişey sormak istiyorum?araçlarımıza anahtarı yerleştirip kontağı ilk çevirdiğimizde göstergede ''araç ve kilit (yanılmıyorsam immobilizer ışığı)'' yanıp sönüyormu?anahtarı ikinci çevirişimizde göstergedeki tüm ışıklar yanıyo daha sonra sönüyo,üçüncü çevirişimizde de motor ateşleniyo.öğrenmek istediğim anahtarı ilk çevirdiğimizde o araç ve kilit gösteren ışığın sizlerde de yanıp sönüyormu?haftaya yurtdışına gitmeyi planlıyorum başıma bi aksilik gelsin istemiyorum.şimdiden teşekkürler

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fırsat bulunca diğer anahtarı deneyin. o da kilitlemezse kesin kafası karışmıştır. malum hep yapıyor bunu kereta

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:Yardııım!!!

odondiatros link' Alıntı:
arkadaşlar hepinize öncelikle iyi günler diliyorum.aracımı 3 gün önce ilk defa servise götürdüm devir saatiyle ilgiliydi ve 1,5 aydır nezaman sorun çıkacak diye hep bekliyodum açıkçası:)neyse sizlere bişey sormak istiyorum?araçlarımıza anahtarı yerleştirip kontağı ilk çevirdiğimizde göstergede ''araç ve kilit (yanılmıyorsam immobilizer ışığı)'' yanıp sönüyormu?anahtarı ikinci çevirişimizde göstergedeki tüm ışıklar yanıyo daha sonra sönüyo,üçüncü çevirişimizde de motor ateşleniyo.öğrenmek istediğim anahtarı ilk çevirdiğimizde o araç ve kilit gösteren ışığın sizlerde de yanıp sönüyormu?haftaya yurtdışına gitmeyi planlıyorum başıma bi aksilik gelsin istemiyorum.şimdiden teşekkürler
hiç dikkat etmedim, bugün bir bakayım ne yanıyor sönüyor

odondiatros

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

odondiatros link' Alıntı:
arkadaşlar yeni konu açamamış olabilirm onun içinde özür dilerim:(