Opcom anahtar silme ve kaydetme

arrival

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
merhaba,

size opcom ile ilgili bir konuyu danışmak istiyorum, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

2005 model opel corsa c 1.0 aracım için aliexpress üzerinden opcom cihazı ve uzaktan kumandalı yeni kesilmiş hazır anahtar siparişi verdim. Opcom cihazı ile ilgili doğrudan bir sorunum yok, uzaktan kumanda fonksiyonunu da tanımlayıp çalıştırabiliyorum.

Benim sorunum şu; transponder keys menüsünden yeni anahtarı tanıtmaya çalışırken hata vermesine rağmen üçüncü anahtar programlanmış gibi algıladı. Normalde 2 anahtar tanımlı iken şimdi 3 anahtar tanımlıymış gibi görünüyor. Ben erase transponder keys menüsünü kullanarak bütün bağlantılı anahtarları silsem daha sonra en azından mevcut orijinal anahtarlarını hem kapılar hem kontak için programlayabilir miyim? Eğer sorun olursa arabayı hiç çalıştıramam diye çekindiğimden silme işlemini yapamadım.

Bir de araba yeni kumandalı anahtarı tanımsız olarak algıladığı için araba üzerinde anahtar işareti olan uyarı artık arabayı çalıştırmadan önce yanmaya başladı, orijinal anahtarla arabayı çalıştırdıktan sonra sönüyor.

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Şimdiden teşekkür ederim.