Amortisör Takozunun üzerindeki kapak

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Benim yeni aldığım Astra F'de de bir tanesi kaybolmuş, sağolsun eski sahibi oraya bir hidrolik yağı kutusunun kapağını monte etmiş, araç kırmızı, kapak da kırmızı olunca çok dikkati çekmiyor, hatta diğerini de takım olsun diye hidrolik yağı kutusu kapağı ile değiştirmeyi düşünüyorum :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Benim yeni aldığım Astra F'de de bir tanesi kaybolmuş, sağolsun eski sahibi oraya bir hidrolik yağı kutusunun kapağını monte etmiş, araç kırmızı, kapak da kırmızı olunca çok dikkati çekmiyor, hatta diğerini de takım olsun diye hidrolik yağı kutusu kapağı ile değiştirmeyi düşünüyorum :)

Yokluklar icatların anasıdır diye boşuna dememiş atalar abim :rakir:

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankarada bi arkadaşım var bak bana hurdacilardan dedim iki gundur telefonlara bakmıyor bu kapak beni arkadasimdan da etti ne parcaymis

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Aslında burada asıl sorun bu plastik malzemelerin gerektiği kadar önem verilmemesinden başka bir şey değil. O kapak orada olma aması vidanın sudan nemden etkilenmemesi ve sökülmesi gerektiğinde rahat bir şekilde sökülmesi için var. Ama ülkemizde bizim ustaların temel sorunu da malzeme artırması sök ama takma...

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En nefret ettiğim şey bu. Bi dükkanda hani radiator fanı çalışırken titremeyi azaltsın diye radiator altında lastik iki parça oluyor ya, yerde ondan gördüm. Bu ne geziyor yerde dedim, usta "bilmem o nerden gelmiş ki" dedi.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
En nefret ettiğim şey bu. Bi dükkanda hani radiator fanı çalışırken titremeyi azaltsın diye radiator altında lastik iki parça oluyor ya, yerde ondan gördüm. Bu ne geziyor yerde dedim, usta "bilmem o nerden gelmiş ki" dedi.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Buyur buradan yak. Aslında o parça adamın görün de hiç gibi durmasında karşın sarsıntıyı alıyor ve radyatör kırılmıyor ve ses yapmıyor. Tabi adam bunu bir bilse.

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buldum parçaları arkadaş ankarada buldu kargo yapacak

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi