Amerikan park sinyal/ Arka cam içi çakar

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2 uygulamada mevcut. Amerikan park 2 şekilde uygulanabilir.
1. Röle ile
2. modül ile
Röle ile yapılan uygulamada sinyaller parklar her yandığında yanarlar.
Modül ile yaptığınız uygulamada yine parklar yer yandığında yanar fakat şiddetini siz ayarlarsınız hatta kapatabilirsiniz.
Çakara gelince;
Size tavsiyem üçgen olanlarından taktırmayın.Çok kötü duruyor.Bence normal sis lambanızın olduğu sol bölüm ve boş olan sağ bölümü çıkarttırın.Modülleriyle beraber satılan çakarlardan alın.2 tarafada uygulatın.sigorta bağlantısı yapıldıktan sonra sis tuşundan gelen kabloya bağlatın.Eğer arka sisler değil frenlere basılınca yansın istiyor iseniz fren lambasına gelen kablodan çektirebilirsiniz...

bilgehan45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üçgenler motor vs için bana göre. Dediğiniz sağ sol arka stoptan bahsediosunuz heralde ama bi önceki yorumda verdiğim ilanda orta cam içindeki stop için aradgım parçayla istediğim ikazlı olucak

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İsabet olmuş konu umarım fazla saptırmam. Ben de bugün satın aldım şu modüllerden ama kutulu değil. Sıkıntı yaşar mıyım acaba? Taktırmayı düşünüyorum ama acaba polis sıkıntı yaratır mı Amerikan parka? Birde osram night breaker plus aldım ama istediğim beyazlıkta çıkmadı açıkçası. acaba beyaz dipsiz park ampülü taksam biraz daha beyazlatabilir miyim? bu ledli park ampülleri bizim astra g lerde arıza lambası yakıyor mu?

bilgehan45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İsabet olmuş konu umarım fazla saptırmam. Ben de bugün satın aldım şu modüllerden ama kutulu değil. Sıkıntı yaşar mıyım acaba? Taktırmayı düşünüyorum ama acaba polis sıkıntı yaratır mı Amerikan parka? Birde osram night breaker plus aldım ama istediğim beyazlıkta çıkmadı açıkçası. acaba beyaz dipsiz park ampülü taksam biraz daha beyazlatabilir miyim? bu ledli park ampülleri bizim astra g lerde arıza lambası yakıyor mu?

bi tüvde skıntı olur amerikan sinyal o zaman kabloyu kesip tkrar baglarsınız :) bnimde modüllü degil bgun geldi yarın taktırıcam. osramdan vaz geçtim ben 50 tl ona verecegime 100 tl xenon alrım daha iyi

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi de merceksiz farla xenon kullanmak istemiyorum. elimde arkadaştan aldığım xenon kiti mevcut ama mercekli bir far da en az 250-300 tl. nasıl yapacağız bilmiyorum.

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi tüvde skıntı olur amerikan sinyal o zaman kabloyu kesip tkrar baglarsınız :) bnimde modüllü degil bgun geldi yarın taktırıcam. osramdan vaz geçtim ben 50 tl ona verecegime 100 tl xenon alrım daha iyi

:eek::(
iyi de merceksiz farla xenon kullanmak istemiyorum. elimde arkadaştan aldığım xenon kiti mevcut ama mercekli bir far da en az 250-300 tl. nasıl yapacağız bilmiyorum.

;):good:

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bugün taktırmayı düşünüyorum arkadaşlar amerikan park modülünü ama 6.aydada muayene var sökmeden gidince olmuyor mu?

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bugün taktırmayı düşünüyorum arkadaşlar amerikan park modülünü ama 6.aydada muayene var sökmeden gidince olmuyor mu?

modül yani ayarlanabilir olandan taktırırsanız sıkıntı yaşamazsınız.Muayeneye gitmeden önce 0 konumuna getirip araçı muayeneye sokun.sonrasında açarsınız... Ama röle ile olan var ise söktürmeniz lazım...

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
memduh bey bende amerikan park var henüz muayeneye götürmedim ama götüreceğimde sadece kablolarını sökeceğim sonra tekrar bağlayacağım.10 dakikada halledersiniz.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim bilgileriniz için. dün taktıramadım çocuğum hastalandı mecburen hastaneye gitmek zorunda kaldım. inşallah yarın halledecez. dediğiniz gibi ise sıkıntı yok bende giderken kapatır muayene bitince tekrar açtırırım.