Amerikan park sinyal/ Arka cam içi çakar

bilgehan45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mehabalar arkadaslar :) araç 2012 Astra H kasa. araçta far içi sinyal amerikan park tipi yapmayı düşünüyorum bi kaç araçta gördüm görüntü güzel olmuş onun için uyumlu parca nedir? yan sinyalleri yaptırdım farla birlikte yanıyor far içi sonradan aklıma geldi.// Ve birde arka cam içi dikdörtgen stop a frene basınca çakarlı yapmam için nasıl bi sistem gerekir. Bilgisi olan arkadaslar yanıtlarsa sevinirim

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amrikan park için ufak bir modül koyuyorlar 50 liraya yapanıda duydum ben 70 e yaptırdım. Çakarlar bildiğim kadarıyla kendi programları var sadece paralel alıp bağlıyorlar fren lambasıyla beraber çakmaya başlıyorlar.

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında bağlamak için şeması var internetten alıp kendiniz takarsanız daha hesaplı olur bende 20 25 e buluyordum ama aksesuarcı 70 dedi ikna etti beni yaptırdım tek yaptığınız 3 tane kablo bağlamak

bilgehan45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet seması var nette yaparım kolay birşey zaten klavuzu var. Birde arka cam içi stop u çözersek güzel olcak

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amerıkan parkı ben 6 lıraya aldım kargosu 10 lıra tuttu walla sonra kendım montajladım gayet basıt seması var zaten

bilgehan45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nerden aldınız ki 6 liraya

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et