Alttan Gelen Takırtı

lapsetur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.amatorbalikci.net
Uzun zamandır arabayı kaldırıken tak diye ses geliyordu bozuk yolda bu takırdı çok oluyordu. Cumartesi servise götürdüm Amatisör takozları eskimiş ayrıca sağ rotil bozuk dendi. Sağ rotili değiştireli 8 ay oldu fakat bu yollarda normal 8 ay dayanması. Ayrıca Şanzıman Takozuda eskimiş biraz daha idare eder dediler

Dün alttan gelen gelen sesler çok artmaya başladı resmen TAAAK diye demir demire vuruyor ayrıca asfalt yoldada takırdamaya başladı. Fren yapıca bile ses gelmeye başladı. Ben Şanzıman takozunun tamamen bittiğini düşünüyorum.

Sizlerin böyle birşey başına geldimi acaba

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şanzuman takozu niye vursun ki o sesler yinede ön düzen alt takım sesidir eminim ki

lapsetur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.amatorbalikci.net
şanzuman takozu niye vursun ki o sesler yinede ön düzen alt takım sesidir eminim ki

Başka bir ustaya gösterdim rotil'ler bozulmuş dedi birde rotiller paslanmış ayrıca z-rot'larda değişmesi lazım dedi.

Rotil ve Z_Rot olarak Delphi'nin var Rotil 25 TL - Z-Rot 20 TL tanesi ayrıca Rotil için diğer markalar var 15 - 20 TL arası. Tavsiye edeceğiniz başka marka varmıdır yoksa Delphi iyi bir markamıdır

Son düzenleme:

lapsetur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.amatorbalikci.net
Başka bir ustaya gösterdim rotil'ler bozulmuş dedi birde rotiller paslanmış ayrıca z-rot'larda değişmesi lazım dedi.

Rotil ve Z_Rot olarak Delphi'nin var Rotil 25 TL - Z-Rot 20 TL tanesi ayrıca Rotil için diğer markalar var 15 - 20 TL arası. Tavsiye edeceğiniz başka marka varmıdır yoksa Delphi iyi bir markamıdır

Fikri olan yok mu?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Oktay Bey, Delphi tercih edilecek bir markadır, yoksa Trw de aynı performansı sunacaktır.

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben vectra b mi satmadan önce ona ön düzen yaptırdım hatta forumada parça resimlerini ffilan atmıştım delphi marka kullandım ama trw de güzel marka yani

lapsetur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.amatorbalikci.net
Dün hem Rotilleri hemde Z-Rot'ları değiştirtim. Şükür sesler kesildi. Çıkan Rotillerin üzerinde marka bile yoktu. Hem rotiller hemde Z-rotlar pamuk gibi olmuş üflesen oynayacaklar.

Değiştirmeden önce alt taraftan gelen takırtı seslerini anlatamam size remen birisi çekiçle alt takımlara vuruyor gibiydi