alpinemi? pioneermi?

hangi teyp daha iyi_?

• Kullanılan toplam oy
    21
  • Anket kapatılmış .

vectrateam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar Alpine CDE 9870R ve pioneer deh-6800 marka 2 tane teybim var sizce bunlardan hangisi daha iyidir yada siz olsanız hangisini kullanırdınız?bilen yada kullanan arkadaşlrın yorumlarını bekliyorum..

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ana ünite deyince alpine pioneerden üstündür...ama menü biraz karışık gelebilir

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alpine varken ben Pıoneer'ı düşünmezdim bile..Bahsettiğin Alpine'den bende de var...Bence Alpine ile Pıonner kıyaslanmaz...Bu benim düşüncem tabii...Katılan olur, olmaz bilemem..;)

vectrateam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle yorumlara teşekkürler aslında beni düşündüren pioneerin 4x50w olupta alpinenin 45x4 olması araaki bu farkı hissedermiyim diye düşünüyorum çünkü anfi bağlamayı düşünmüyorum

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O aradaki 5 w gücü zaten fark bile etmeyeceksin.Pioneer' ın sadece 1-2 serisi vardır çıkış katı gerçekten kaliteli olan.Onlarda eski kasetçalar serilerinde.Alpine çok daha üstün yeni serilerde.

tosAstra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende anfi bağlamadım...pioneer kullanıyorum ...4 tane 50 w clionun orjinal hoparlörü
2 tane pioneer ın 500 er wattlık hoparlörleri var..ilk taktırdığımda deneme yaparken dükkana giren gençler anfi var zannettiler...tabii bu seste clionun hatcback kasa ve küçük olmasınında etkisi var...

alpine konusunda çok blgim yok ama oto müzik sistemerinde en iyi markalardan birisi diye biliyorum...

vectrateam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorum yapan arkadaşlara teşekkürler alpine arabada :D aslnda anfi bağlamayı düşünmüyodum ama Digiline DG-804 anfi var arkadaşta ve kullanmıyo bu anfi alpinenin sw çıkışına bağlasam orta halli bi bası kaldırırımı? bangır bangır olmasını beklemiyorum ama biraz daha keyifli müzük dinlememi sağlarmı? düşüncem 2 çıkışı köprüleyip çift bobinli bi basa bağlamak..