bosch marka fren balatası hakkında

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
Merhaba arkadaşlar aracımın fren balataları bitmek üzere ara ara diske sürtüyor sanırım ses yapmaya başladı daha fazla hasar açmadan balataları değiştirmeyi düşünüyorum biraz önce özel servisteki ustamı arayarak konu hakkında bilgi aldım Usta marka olarak boschu önerdi fiyat olarak önler 150 arkalar 125 tl gibi bir rakam çıkardı sizce fiyat nasıl opelgm de delphi var bir kaç sayfada yorumlarını okudum ses yaptğını ve sert oldugunu söyleyenler var tercihimi boschtan yana kullanmayı düşünüyorum bilgisi olan kullanan arkadaşların yardımlarına ihtiyacım var yarın değişim için servise gitmeyi düşünüyorum gitmeden siz değerli dostlara danışmak istedim konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

veysel 44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: bosch marka fren balatası hakkında

Bosh marka eyer orjinal ürünse taktır bence, ben ön balataları özel serviste trw marka 100 liraya değiştirmiştim geçen sene, sonrasında  2 bin 3 bin km kadar frene basınca ötme yaptı sonra ses kesildi, arka balatayı yetkili serviste gm marka ile değişimini yaptırdım oda 220 lira falandı rakam tam olarak aklıma gelmiyor ama.

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

veysel 44 link' Alıntı:
Bosh marka eyer orjinal ürünse taktır bence, ben ön balataları özel serviste trw marka 100 liraya değiştirmiştim geçen sene, sonrasında  2 bin 3 bin km kadar frene basınca ötme yaptı sonra ses kesildi, arka balatayı yetkili serviste gm marka ile değişimini yaptırdım oda 220 lira falandı rakam tam olarak aklıma gelmiyor ama.
orjinal olup olmadıgını bilmiyorum sadece telefonda görüştüm elinde Trw oldugunu da söyledi ama ses konusunda garanti veremem dedi ürünün orjinal olup olmadıgını nasıl anlayabilirim

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gardaşım konuyu takipteyim değişiklik olursa banada ilet lütfen bakalım memnun kalacakmısın ben bosh filtrelerini kullandım çok memnunum sonra silecekleri vs on nuumaraydı

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

UnStabLe link' Alıntı:
Gardaşım konuyu takipteyim değişiklik olursa banada ilet lütfen bakalım memnun kalacakmısın ben bosh filtrelerini kullandım çok memnunum sonra silecekleri vs on nuumaraydı
okkk

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Merhaba Emrah Bey, bende gecenlerde ayni sizin gibi on balata bitmesi sonucu diske surtunmeden kaynaklanan ses ile solugu serviste aldim. On balatalar iscilik dahil 330 TL'ye degisim yaptilar. Arkalar daha gider dendi. Duyumlarima gore orijinal GM disinda TRW veya Delphi kullanan uyelerimiz var. Sorun yasanmadi tabi bi sure ses olabilir bunu goze almak lazim. Bende arka balatalar icin servis yerine ozel serviste muadil urun alicam.

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

delphi kullanan arkadaşlardan da yorum alabilirmiyim opelgm de delphi daha uygun fiyata ve şikayet almadıklarını söylediler  delphi nasıl arkadaşlar

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu konu hakkında birçok yorum var piyasada bende konunun takipcisiyim. TRW balata ses yapmayan kullanıcıları da duydum, Bosch balataların sert olduğunu ses yaptığını da duydum. Ama bosch sonuçta kulağa daha iyi  geliyor bana göre. Bosch markasına güvenip de ses yapa yapa kullanmak istemez kimse. Sonuç olarak deneyerek göreceğiz. Umarım problem yaşamazsınız.

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

hosta link' Alıntı:
Bu konu hakkında birçok yorum var piyasada bende konunun takipcisiyim. TRW balata ses yapmayan kullanıcıları da duydum, Bosch balataların sert olduğunu ses yaptığını da duydum. Ama bosch sonuçta kulağa daha iyi  geliyor bana göre. Bosch markasına güvenip de ses yapa yapa kullanmak istemez kimse. Sonuç olarak deneyerek göreceğiz. Umarım problem yaşamazsınız.
sanırım bosch ta karar kılıp işi şansa bırakacağım inşallah problem yaşamam teşekkürler