Allah Bu İnsanların Gözünü Doyursun

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bi hayırlı olsun da benden nadir abime,güle güle otur inşallah :)

Çok teşekkür ederim kardeşim daha iyisi daha güzeli senin olur inşallah. Bu arada daha uzunca yıllar kara belma ile yaşamaya devam edeceğim vaziyet öyle oldu hehe

Carisma70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opeli satınca foruma girmeye pek fırsat bulamıyorum. bugün fırsat bulup şööle bi bakayım bayramlaşayım dedim. senin adına çok sevindim. ben de hala kredisini ödüyorum. bu ev alma işi de evlilik gibi kısmet işi emlakçılar vs. bahane.
Allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin. ( ben iş nedeniyle şehir değiştirdiğim için 1 yıl sonra taşınmak zorunda kalmıştım)

Son düzenleme:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
opeli satınca foruma girmeye pek fırsat bulamıyorum. bugün fırsat bulup şööle bi bakayım bayramlaşayım dedim. senin adına çok sevindim. ben de hala kredisini ödüyorum. bu ev alma işi de evlilik gibi kısmet işi emlakçılar vs. bahane.
Allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin. ( ben iş nedeniyle şehir değiştirdiğim için 1 yıl sonra taşınmak zorunda kalmıştım)

Amin çok teşekkür ederim. Zor mesele bu iş resmen zıvanadan çıkmak üzere iken buldum.

Carisma70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kul sıkışmayınca Hızır yetişmezmiş. ben de müteahitlere çok kızmıştım adam zemin katta bile 2 bin TL. zor indiriyordu. kat çıktıkça 5 bin arttırıyordu. kalite yok vs. derken başkalarının zemin kat fiyatına 9. kat buldum (toplam 11 katlı ) temel depreme dayanıklı bir sistem ile yapılmış ( rayben temel miydi neydi), kapılar ses geçirmez ahşap, ısı yalıtım vs. sonuçta aradığımıza deymişti.