Allah Bu İnsanların Gözünü Doyursun

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sahibinden sitesi benim ilanı uygunsuz bulmuş kaldırmış :D tabi adam gibi ev aradım için olsa gerek. Bu arada nasip bir ev buldum pazarlık yapıldı. Sonrasında kredi işlemleri başladı. Bir kaç yerden kredi teklifi aldım ama tercihim devlet bankasından yana. Ama beş yıl önce kredi kartından dolayı bir sorun yaşadım beş yıllık zaman içinde son dört yıl kredi kartı filan kullanmadım şimdi devlet bankası kredi kartı verdi 1.5 yıllık zamandır karttı kullanıyorum ödemeler düzenli dün kredi talebinde bulundum. İnşallah kredi çıkar için nane çöpü misali sallanıyor yeminle kredi çıkmazsa diye. Bu konu da bilgisi olan arkadaşlar yazar ise sevinirim en azından içim rahatlaması açısından.

Ev kredisi cıkar abi sıkıntı olacagını sanmıyorum. Evin tapusuna haciz koyuyorlar zaten.

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Kardeşim dün sanırım kredi işi tamam oldu eksper geldi bugün eve baktı. Kredi işi olmasa sanırım eksper yollamazlardı.
Sorun olmaz abi senden sağlam adammı bulacaklar [emoji2] maaş orda ee bide eve rehin var çıkar çıkar [emoji2]

mobil gönderi hatalar için affola...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Sorun olmaz abi senden sağlam adammı bulacaklar [emoji2] maaş orda ee bide eve rehin var çıkar çıkar [emoji2]

Eyvallah kardeşim hayırlısı ile şu işi biterse idim çok yorucu iş yav bir dünya dolan dur ama yüzdüm yüzdüm kuyruğuna kadar geldim artık.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Abi sen gel birde bana sor [emoji2] 1 seneyi geçti ev alamadım,istediğim evi bulamadığım için evimi satamadım. Şuanda favorilerimde bir evin 3 ilanı var sahibinden 130,emlakçıdan 132 diğer emlakçıdan 135 Geçen sene evimi ilana koydum,ilandan resmi alıp benim istediğim paranın 5 fazlasına acil satılık diye koydular, evim 90 m2 emlakçı müşteri getiriyor 100m2 diyor,tersleyip doğruyu söylüyorum, ev bakıyorum 110 m2 diyorlar bir gidiyorum benim 90 m2 ev ikiye katlar o evi. Çok dertliyim çok Komşu veya bir emlakçı elimde kalmadan bi değiştirebilsem şu evi[emoji2]

Mehmet emlakçı adresi istersen hafta başı mesaj atayım mı? (şu an şehir dışındayım)

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Mehmet emlakçı adresi istersen hafta başı mesaj atayım mı? (şu an şehir dışındayım)
Abi Antalyada var mı tanıdık [emoji2]

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Abi Antalyada var mı tanıdık [emoji2]

Ankara'da aynı yerde uzun süre beraber çalıştığım bir arkadaşım var, şu an Antalya'da emlakçılık yapıyor, tavsiye ederim.

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Ankara'da aynı yerde uzun süre beraber çalıştığım bir arkadaşım var, şu an Antalya'da emlakçılık yapıyor, tavsiye ederim.
Olur abi memnun olurum [emoji4]

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Evet arkadaşlar çok şükür ev meselesini çözdüm. Bugün tapuma kavuştum ama uzun ve yorucu oldu. Yarında Su Elektrik ve Doğalgaz işlerine devam edeceğim hehe bitmez arkadaş bu ev işi hehe

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaşlar çok şükür ev meselesini çözdüm. Bugün tapuma kavuştum ama uzun ve yorucu oldu. Yarında Su Elektrik ve Doğalgaz işlerine devam edeceğim hehe bitmez arkadaş bu ev işi hehe
Abi hayırlı uğurlu olsun, Allah mutlu etsin yeni yuvanızda, Allah sağlıkla oturup, borcundan kurtulmayı nasip etsin[emoji2]