Allah Bu İnsanların Gözünü Doyursun

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Arkadaşlar bir çok arkadaş beni tanır bilir. Uzunca bir zaman burada siz değerli arkadaşlar ile çok paylaşımlarımız oldu. Yaklaşık bir aydır kendime uygun bir ev arayışı içindeyim. Ama buna karşın sadece bir yada iki ev anca bulabildim. Gelelim konunun asıl amacına arkadaşlar. Emlakçı diye iş yapan adamların galericilerden bir gram farkı yok. Bunu sadece bir aylık zaman içinde öğrenmiş durumdayım. Daha önce sahibinden sitesinde evin sahibinin 123 bin dediği eve adamım 142 dediğini gördüm. Ve bu kadar şerefsizlik olmaz. Evet para kazanın ama milleti de kazıklamayın. Allah korkusu diye bir şey kalmamış öğrendik. İşte bu yüzsüz tayfası yüzünden insanlar başını sokacak ev alamaz duruma geldi. Çünkü bu tipler insanların ellerin de olan üç beş kuruşu resmen sömürmenin yollarına girmişler.

Bende buna karşın kendi ilanımı açtım. :D utanmaz kesim belki utanır diye.

https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-sahibinden-satilik-ev-334124023/detay/

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gecmiş olsun abi. Maalesef artık azla yetinemiyoruz hep daha fazlasını istiyoruz. Bu arada İlanının yayında değil abi :)

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Abi sen gel birde bana sor [emoji2] 1 seneyi geçti ev alamadım,istediğim evi bulamadığım için evimi satamadım. Şuanda favorilerimde bir evin 3 ilanı var sahibinden 130,emlakçıdan 132 diğer emlakçıdan 135 Geçen sene evimi ilana koydum,ilandan resmi alıp benim istediğim paranın 5 fazlasına acil satılık diye koydular, evim 90 m2 emlakçı müşteri getiriyor 100m2 diyor,tersleyip doğruyu söylüyorum, ev bakıyorum 110 m2 diyorlar bir gidiyorum benim 90 m2 ev ikiye katlar o evi. Çok dertliyim çok Komşu veya bir emlakçı elimde kalmadan bi değiştirebilsem şu evi[emoji2]

mobil gönderi hatalar için affola...

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Normalde %2 komisyon hakları varmış ama ne kadar doğru bilmiyorum

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Normalde %2 komisyon hakları varmış ama ne kadar doğru bilmiyorum

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
%3 alıcı %3 satıcı diye biliyorum Antalya da, ama kimse uymuyor tutturabilene gidiyor sistem

burakdoker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otomobil için de konut için de her türlü komisyoncuya karşıyım. Arkadaş kendi evinizi, aracınızı kendiniz satsanız, ya da sadece sahibinden ilanlarla ilgilenseniz bir seneye kalmaz biri kalmaz ortada. Ama her zamanki gibi hep şikayet ederiz ama gene de onlardan hizmet alırız. Sonuç yolunan kaz gene son kullanıcı, şişen fiyatlar ve durmadan daha da zenginleşen ve büyüyen komisyoncular :(

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Arkadaşlar sahibinden sitesi benim ilanı uygunsuz bulmuş kaldırmış :D tabi adam gibi ev aradım için olsa gerek. Bu arada nasip bir ev buldum pazarlık yapıldı. Sonrasında kredi işlemleri başladı. Bir kaç yerden kredi teklifi aldım ama tercihim devlet bankasından yana. Ama beş yıl önce kredi kartından dolayı bir sorun yaşadım beş yıllık zaman içinde son dört yıl kredi kartı filan kullanmadım şimdi devlet bankası kredi kartı verdi 1.5 yıllık zamandır karttı kullanıyorum ödemeler düzenli dün kredi talebinde bulundum. İnşallah kredi çıkar için nane çöpü misali sallanıyor yeminle kredi çıkmazsa diye. Bu konu da bilgisi olan arkadaşlar yazar ise sevinirim en azından içim rahatlaması açısından.

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Abi İşbank mı Ziraat mi vakıf mı yüksek meblağ olmadıktan sonra sorun olmaz diye düşünüyorum

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Abi muhtemelen sen oranın maaş müşterisi olduğun için sorun çıkmaz diye düşünüyorum