Akü Sorunu

policeman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim arabam astra gl araç yaklaşık 3 haftadır çalışmamıştı. şimdi ise hiç çalışmıyor.:) akü bitti sanırım yeni bir akümü almak daha iyi yoksa şarj ettirmekmi? birde akü markası ve fiyatı verirseniz sevinirim. tşk.:alkis:

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akunun nezaman alındıgına baglı yanı nekadardır kullanıyorsun?eger yenı ve yıpranmamıs bı akuyse sarj ettırebılırsın.ama eskı yanı 3-4 yıllık bır akuyse sarj tutmaz tutsada onumuz kıs senı yolda bırakır.en ıyısı yenı bır oku bak tabı sorun akudeyse!!aku markasına gelınce mutlu akuden sasma derım benım bu yıl 3 yıl oldu daha maasallah tık bıle demedı.fıyat konusunda kesın bılmıyorum ama 100-150 arasında kalıtelı bırsey alabılırsın heralde

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
A/c Delco Tavsİye Ederİmm 3 Yil Garantİlİ

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelin orjinal akulerini sanırım delphi uretiyor.ki ben ondan taktırmıstım 90 yda 95 lira idi

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bi akuden akuye baglandi yap.. gez dolsun bi... yine calismassa sana bi mutlu aku gozukuyo :D

combocu_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi şarj ettir bide bagaja bi mutlu at :) yolda kalırsan takarsın. kalmazsan kışı atlattıktan sonra iade edersin en ekonomik çözüm :)

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
chatin' Alıntı:
opelin orjinal akulerini sanırım delphi uretiyor.ki ben ondan taktırmıstım 90 yda 95 lira idi
artıkl delphi yok fabrika satıldı çünkii ve opel şuan inci akü ile anlaştı opel de marka olarak GO akü diye geçiyorr ama inci aküüü ;)

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mutlu al mutlu ol :D