akü önerileriniz? (acdelco 60a)

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi yanlız şunuda belirteyim ben alırken kendi kullandığım aküyü verdim üzerinede fark vererek garantisi devam eden yeni aküyü aldım akü daha önceden başka bi aracın üzerine takıldığı için bende 2 el yani çıkma fiyatına aldım yani çıkma fiyatlarıda belli zaten 60-70 tl civarı zaten yani benim aküyüde 25-30 tl gibi bi fiyata geri aldılar..:p

o zman tamam yoksa o fiyata iyisinden 1 kutu pil bile vermezler.:)

DaRgUrE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.samikoroglu.com
abi yanlız şunuda belirteyim ben alırken kendi kullandığım aküyü verdim üzerinede fark vererek garantisi devam eden yeni aküyü aldım akü daha önceden başka bi aracın üzerine takıldığı için bende 2 el yani çıkma fiyatına aldım yani çıkma fiyatlarıda belli zaten 60-70 tl civarı zaten yani benim aküyüde 25-30 tl gibi bi fiyata geri aldılar..:p

Ya baştan öyle desene.

my_fat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesekkurler buldum sonunda bı akü

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım mutlu al olsun bitsin belkide bu konuda şanslı bir ülkeyiz çünkü dünyanın zaten en iyi akü üreticleri bizde yani akü konusunda iyiyiz gerçekden mutlusu incisi olsun ben mutlu al derim yıllardır kullanırım en ufak bir sıkıntı vermedi ayrıca zaten alıcağın onlarca akü markasıda mutlu yada inci akünün yan ikinci yada üçüncü kalite üretimleridir..

emreauto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.acdelcoaku.com
mutlu akü iyidi ama son yıllarda bozdu asit akıtma problemi var.mutlu aküsüne güvense 3 yıl garanti verir.3 yıl acdelco veriyor. arza durumda birebir değiştiriyor.acdelco mutlu 3 günde deşim yapıyor oda kaçak ölçümünden bile para alıyorlar.satan kim sevrisini yapankim belli değil.

emreauto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.acdelcoaku.com
http://www.acdelcoaku.com/

bizim sitemizi ziyaret ederseniz.delco akünün kalitesini anlarsınız.

hüsom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim fikrim varta arkadaşlar inci akü aldım 2 kez değiştrdim benim şansızlığımdan olabilir fakat birdaha inci almam

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa ki aküm daha orjinal 6. senesinde heralde bir sıkıntı olsa aynı aküden almaya çalışırım yada bildiğim markalara yönelirim inci olur galiba