akü önerileriniz? (acdelco 60a)

edisonalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yiğit akü 3ay önce 72amper 155lir

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım 2003 model orjinal aküsünü yeni söktüm o kdr nasıl gitti bende anlamadım. bende yiğit akü aldım araştırdım mutludan hiçbir farkı yok sadece isim farkı. yani aküde de çok özellik aramaya gerek yok bence.

DaRgUrE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.samikoroglu.com
Uzun zamandır inci akü kullanıcsı olarak firmanın yan ürünü olan bir markanın bu şekilde neredeyse bedava denilebilecek bir fiyata satılması dikkatimi çekti.
Firmaya yazdım. Bölge satış temsilcisi Volkan bey bugün beni aradı. ilgi ve alakasından dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Kendisine durumu izah ettim. Böyle bir fiyatın olmasının mümkün olmadığını, bir akünün depozitosunun dahi 25 lira olduğunu ifade etti. Merdivenaltı üreticilerin bile en düşük kalitedeki bir aküyü 60 liraya mal ettiği düşünülürse bu değerin mantıklı olmadığını belirtti.
Kendisinin söylediklerine sonun kadar katılıyorum. satıcının bu aküyü bu fiyata satabilmesi için araç veya yedek parçasından zerre akdar anlamaması gerekir veya daha önce de değinildiği gibi çalıntı olması gerek bu fiyata satılabilmesi için.

tunerman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2003 model corsam var 2. sl adım aracımı 1 sene önce.üzerinde bu eas akü varmış.geçenlerde marş dinamosu gitmiş yaptırırken elektrikçiye sordum nası bu aküler diye pekte iç açıcı konuşmadı kalitesi hakkında hatta akümün arızalı olma riskininde yüksek olduğunu söledi ve en yakın zamanda değiştireceğim.ayrıca bu akşam sadece 24 saattir kapıda yatan arabamı çalıştırmaya kalktım ama kilometre göstergesinin yeri anahtarı çevirdiğimde yavaş yavaş yandı acilen beimde kaliteli bi akü almam lazım...

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımdaki akü 5 yıllıkmış.Yiğit marka.Bendeki 60 amper galiba ama size 72 lik öneririm.

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2003 model corsam var 2. sl adım aracımı 1 sene önce.üzerinde bu eas akü varmış.geçenlerde marş dinamosu gitmiş yaptırırken elektrikçiye sordum nası bu aküler diye pekte iç açıcı konuşmadı kalitesi hakkında hatta akümün arızalı olma riskininde yüksek olduğunu söledi ve en yakın zamanda değiştireceğim.ayrıca bu akşam sadece 24 saattir kapıda yatan arabamı çalıştırmaya kalktım ama kilometre göstergesinin yeri anahtarı çevirdiğimde yavaş yavaş yandı acilen beimde kaliteli bi akü almam lazım...

bende biraz baktım eas aküyü inci akü üretiyor. fiyat olarakta inciden pek fazla bir farkı yok. geçende de mahalledeki yaşlı araba kurtlarıyla laf açıldı da eas akünün çok eskiden beri olduğunu ve çok iyi olduğunu dediler.
http://www.easaku.com/pages/tr-tr/EAS/home.aspx

blackout_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mutlu 72 amper:good:

İzmiRli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baba markası ne bunun bi kolpa olmasın.

abi yanlız şunuda belirteyim ben alırken kendi kullandığım aküyü verdim üzerinede fark vererek garantisi devam eden yeni aküyü aldım akü daha önceden başka bi aracın üzerine takıldığı için bende 2 el yani çıkma fiyatına aldım yani çıkma fiyatlarıda belli zaten 60-70 tl civarı zaten yani benim aküyüde 25-30 tl gibi bi fiyata geri aldılar..:p

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ac delco kullanıyodum 55 ah de cok sorun cıktı uzun zamandır mutlu kullanıyorum..sorunsuz akü garanti şartlarıda cok güzel arıza varsa anında değiştiriyolar