akü ömrü

corsa_72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir sorum olacaktı arkadaşlar 2006 model corsam var geçenlerde aklıma takıldı üstündeki orjinal akünün ömrü ne kadardır acaba beni nekadar daha idare eder :confused:

ahmet48

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdiki akuler sorun çıkarmıyor tak diye bitiyor benim akü üzerindeki lamba yeşil yanıyordu çok normal diyordum aniden çalışmadı 2 yıl bir aylıktı garntisi bir ay geçti yani içinden kurşun kesmiş dediler,yani garanti biter akü biter şansın varsa 3- 4 yıl gidebilir.

corsa_72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdiki akuler sorun çıkarmıyor tak diye bitiyor benim akü üzerindeki lamba yeşil yanıyordu çok normal diyordum aniden çalışmadı 2 yıl bir aylıktı garntisi bir ay geçti yani içinden kurşun kesmiş dediler,yani garanti biter akü biter şansın varsa 3- 4 yıl gidebilir.

bu işin şansa bağlı kalması kötü bir durum şansım varsa yolda kalmadan bir sene daha gidebilirim yada işimi şansa bırakmayıp gidip bir akü almam lazım

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
orjinal akülerin gümüş alaşımı fazla olduğu için piyasadaki akülerden iyidir.ben orjşnal aküyü deiştiğime hala pişmanım .aldığım akü 1 sene sonr bozuldu garantiden kavga döğüş değiştirdim.arkadaşta aynı model corsa var daha ojinal aküsü araç 30 binde hesap et

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
eksik olmuş 230 bin

corsa_72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal akülerin gümüş alaşımı fazla olduğu için piyasadaki akülerden iyidir.ben orjşnal aküyü deiştiğime hala pişmanım .aldığım akü 1 sene sonr bozuldu garantiden kavga döğüş değiştirdim.arkadaşta aynı model corsa var daha ojinal aküsü araç 30 binde hesap et

vayyyy 2300 bin acayip bir km ve orjinal akü ile benim aklım karıştı ama bu aküye herhangibi bir bakım felanmı yapmak lazım bu kadar gidebilmesi için :confused::confused:

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
yok bi bakım gerektirmiyo dedim ya orjinal akülerde gümüş oranı fazla bu yüzden plakalar kolay kolay sertleşmiyo şimdi mutluda çıkardı ya silver diye,gümüş alaşımlı elektrikçimde diyo orjinal akü 6*7 sene rahat gider diye

sarsugh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracım 2003 model mayıs çıkışlı ve 120 binde üzerin de hala orjinal aküsü var daha tık demedi