Akü Markası

Aracımın aküsü bitmek üzere sizce hangi marka akü tercih etmeliyim

• Kullanılan toplam oy
    43

0111002002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Varta nın son serisi sorunlumudur bilemem ama 74 amperlik olanını 1 seneden beri kullanıyorum ve problem yok.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1-) Akü şans işidir.Bir bakmışsın kimsenin yüzüne bakmadığı atıyorum kemal marka akü senin arabanda 5 sene - derecelerde sorun çıkarmadan çalışmış, herkesin ben şu kadar kullandım bu kadar kullandım dediği akü 1 sene sonra seni yolda bırakmış.Ha garantisi mi var var evet o da ikinci madde de.

2-) Aldığın akünün her yerde bayisi yada servisi olacak.Yok mu?Bizim gibi koskoca sanayide arar tararsın en yakın bayisi 150 km yolda olur 8 aylık aküyü çöpe atar heryerde bayisi olan X marka aküyü alır arabana takarsın.

Bu tip kullan at ürünlerde, hangi kullanım alanında olursa olsun, servis ve bayi ağı mutlaka bütün ülkede gelişmiş olanını tercih edin.

neonder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ida-marine.com
Ben şiddetle kuru akü hastasıyım. Ve bunu kutupbaşlarını değiştirerek araca uyumlu hale getirip kullanan birisiyim. Ortalama ömrü 8 sene:) daha az akımla şarj olur çok kısa sürede dolar. Yuasa tek geçerim hee fiyatı o biraz pahalı yaklaşık iki akü parası ama max kalite....

ibrahimsoydan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çelik gold akü

çelik gold akü kullanıyorum çok memnunum 1 kere 10 saat aracın teyibi açık kaldı tek basmada aracım çalıştı 1 keresindede 10 saat iç tavan lambası açık kaldı sonuç gene aynı sorun yok

aytac55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım servis ve performans bakımından mutlu alacam peki kaç amperlik almam gerekir

Tanbaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
17 yıldır farklı araçlarımızda Mutlu akü kullanıyoruz ve hiçbir sorunla karşılaşmadık.

ömer88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ac delco kullanıyorum opelın orjinal aküsu memnunum

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınızda ekstra elektronik aksamlar varsa 75 amper almanızı tavsiye ederim.Örneğin amfi gibi aletler 60 amperlik akülerin ömrünü kısaltır.Hani diyeceksinki 60 amperlik aküler baz alınarak yapılmış bizim şarj dinamoları, merak etme 75 amperide şarj eder :)