akaryakıt fiyatlarını boykot ediyoruz. 20-27 haziran arası akaryakıt almıyoruz.

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
abi zaten Starex çalışmazsa olmaz da astrayla da mecburen sağa sola gidiyoruz mecburende benzinliğe gidiyoruz toplu taşıma araçlarını kullanıp iş peşinde koşturalım desek bu sefer vakit yemiyo yani bir nevi mecbur kalıyoruz bu benzin fiyatlarından bende hiç hoşnut değilim yoksa.dünyada varil fiyatı artıyo bizim kurnaz petrolcülerimiz hemen fiyatlara giydirme yapıyolar sözde hiç stok tuttukları yok varil fiyatlarında düşme oluyo petrolcülerimizden ses seda yok 2 hafta 3 hafta geçiyo bi bakıyosunuz 2 kuruş 3 kuruş inmiş göz göre göre adam dolandırıyorlar ama yapacak bişey yok :(

elimizden geldiği kadar destek arkadaşlar pes etmek yokkkk

emre16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Bende destekliyorum.. 7 gün sıkarım kendimi pek kullanmam ( özel durumlar dışında ;) )

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
ben bu işe akşam 19 civarı karar verdim ve ilk olarak opelim net yazdım ,msn de yazdım face book ilave ettim ve mail adresimdeki herkese mail attım sizlerde aynı şeyi yaparsanız eminim çığ gibi büyür kampanya

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu hareketi facebook a taşıyabilecek bir babayiğit yokmu

edit: facebook ta erısımı nasıl sağlıyoruz bu gruba?

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bu işe akşam 19 civarı karar verdim ve ilk olarak opelim net yazdım ,msn de yazdım face book ilave ettim ve mail adresimdeki herkese mail attım sizlerde aynı şeyi yaparsanız eminim çığ gibi büyür kampanya

muhtemelen benzıncıde karar verdin abi.

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
Son düzenleme:

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkes katılmalı desteklemeli.. Hic bir sonuca varmaz diye kenara atmak mantıksız.. sonuc alınmayabilir fakat denemek ses duyurmak herşekilde faydalı olucaktır.. bu kampanya sonucu ne mazot 1 tl olucagına inanalım nede bi ben benzin almayınca mı herşey rayına giricek düşüncesinde olmayalım..

basit bişey yaymak yayılmak kolay artık bizlerin elinde.. Facebook ve diğer otomobil forumlarına üyelikleriniz varsa konu açmanızı tavsiye ederim..

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende varım 1 hafta arabayı kullanmasam ölmem heralde içindeki benzin LPG beni idare eder 2 arabadada.

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok iyi düşünmüşün eline yüreğine sağlık...kesinlikle katılıyorum