akaryakıt fiyatlarını boykot ediyoruz. 20-27 haziran arası akaryakıt almıyoruz.

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
arkadaşlar bu fiyatlar sesimizi çıkartmadığımız sürece 5 tl fiyata kadar gidecek bir yerden başlamak lazım herkesi destek için bekliyorum .mail listenizdeki tüm adreslere iletn lütfen

Son düzenleme:

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel düşünmüşsünüz, umarım forumda bunu okuyan herkes çevresindeki kişilerede bahsederler ve sesimizi daha çok duyurmuş oluruz...

gerçi şöyle birşey var, 20-27 Haziran arası akaryakıt almayalım diyoruz ancak 19 Haziran günü herkes bunu göze alarak 1 haftalık akaryakıtını toptan alır..

06ELL69

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi akaryakıtçı olsamda bu eylemi desteklemek istiyorum.gerçekten ses çıkmadıkça insanın tepesine biniyorlar...

26opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerçi şöyle birşey var, 20-27 Haziran arası akaryakıt almayalım diyoruz ancak 19 Haziran günü herkes bunu göze alarak 1 haftalık akaryakıtını toptan alır..
Doğru herkez böyle yapar

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O akaryakıt değil yani :)

Abi sonuna kadar destekliyorum ama benim LPG tankı 45lik, fullesem de 7 gün yetmez. Hani amaç, araç kullanmamak diceksin ama kullanmak zorundayım maalesef :(
akaryakkıtta En Azından Cebe Fazla Dokunmuyor...:) Zaten ayın 30 kadar Yakıt Almayacagım Bir Bakıma Desteklemıs oluyorum...

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk

akaryakkıtta En Azından Cebe Fazla Dokunmuyor...:) Zaten ayın 30 kadar Yakıt Almayacagım Bir Bakıma Desteklemıs oluyorum...
Önemli olan cebe dokunmaması değil Fatih, bugün dokunmuyor ama biz vatandaş olarak koyun gibi güdülme zevkinden vazgeçmezsek, yarın LPG de dokunmaya başlar, sonra hep beraber uçurumdan atlamak isteriz.

Çobanlar çobanlık yapmıyor madem, bari biz koyun olmaktan vazgeçelim...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapılsın ama bir netice vermez sonuçda benzinlik sahipleride hükümetlerde herkezde biliyorki millet affedersiniz öpe öpe benzini mazotu lpg si bittimi almaya benzinliğe giricek yani bunun çaresi yok..
bu tür şeyler ne dikkatlerini çeker nede canlarını yakar dersinizki suyla çalışan makine var alalım işde o canlarını yakar 3 milyarda olsa alırım.. o zaman onlar öpe öpe benzinin mazotun fiyatını aşağı çekerler..