akaryakıt fiyatlarını boykot ediyoruz. 20-27 haziran arası akaryakıt almıyoruz.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bana uyar

msm89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
banada uyar katıldım bile ;) biz koyun gibi davrandığımız sürece bu adamlar bizi sömürmeye devam edecek :(

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
edelimde abi 7 gün benzinliğe gitmeden kim dayanabilir ki iç güç icabı mecburen gidiyoruz :(

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akaryakıt zammına tepki koymak istiyorsak bunun yolu bir hafta benzinliğe gitmemek değildir. 19 ve 28 haziran tarihlerinde mecburen gideriz. uzun vadede bunun yolu kaliteli ve doğru eğitim sonucu gelişmiş bireyler, yetenkli mühendisler, gelecek vadeden ar-ge'dir.

kısa vadede konulabilecek en buyuk tepki ise ulaşım ihtiyacımızı toplu taşıtlarla gidermek olur. bunun bir basamak ilerisi de güzel yaz günlerinde yürümeyi veya bisikleti tercih etmek olabilir. sağlığımıza katkısı ve küresel ısınmadaki payımızı azalttığımız da cabası...

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
20-27 arası otomobil i lux harici sadece zorunlu ihtiyaçlarınız ıcın kullanırsanız , mutlaka yetecektir.

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende destekliyorum..

opelim.net ten cıkıp başka sanal ortamlara da tanışınmalı durum..

diğer otomobil siteleri , facebook , msn iletileri..

aklımda benim böyle bir boykot sitesi kurmak bile vardı..
www.helaletmiyorum.org gibi..

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sonuna kadar varım. Hatta bütün sürücüler her ayın belli günlerinde de akaryakıt almayalım ki tepkimiz amacına ulaşabilsin.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mantıksız haftada 100 km yapın salı çarşamba perşembe boykot edin ne değişicek normalde ara ara 20 milyonluk benzin alırken bu sefer boykottan önce 50-60 tl lik benzin alıcaksınız boykottan önce boykot sırası alıcağınız benzinide toplu alıcaksınız aynı kapıya çıkıcak

sonuçda benzinlikçi gene her ay stoğunu normal şekilde eriticek o adama bir şey yansımıycak..

ekonomi istiyorsanız daha makul akıl karı çözümler üretmek lazım bence benim fikrim..

ben gittim motor aldım km 90 kuruş yakıyor 1 deposu 11 litre 300 /350 km yol yapıyor ben kendimce böyle bir yol buldum güneşi görürsem atlıyroum motora çokda keyifli oluyor.. yakıttanda çok büyük tasarruf..