ak partiden gelen cevap

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
nasıl krız var anlamış değilim ayıptır söylemesi hafta sonu carrfoura ggidiyorum abartmıyorum onca kasa var en az 20 dk bekliyoruz biz krizi kendimize göre çıkartıyoruz

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
biz nekadar parçalarsak parçalayalım kendimizi seçim yapılsın yine onlara gelir bu halka müstahak geçen ankara kurultayında izlemedinizmi millet kendini yırtıyo oyüzden halka müstahak

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O konuda bazı işler döndüğünü kanıtlarıyla biliyorum. Akıl hastanesindeki hastaları ve bakımevlerindeki yaşlıları otobüslere bindirip kentlerin ücra köşelerindeki okullara götürüp refakatçi eşliğinde ampüle oy bastırdılar. Bu basına da yansıdı ama kimse umursamadı nedense. Dahası da var da burası yeri değil...

mevcut iktidar basınıda sindirmiş durumda aydın doğana bi yüklendiler sesi soluğu kesildi, ki bu aydın doğan hangi hükümet gelse parmağında çeviriyordu..onun için basının sesi çıkmaz..zaten 2. büyük medya gücü atv sabah grUBU da arkalarında...yapacak fazla bişey yok 1 dönem daha seçilirse bu iktidar şaşırmamalı

ayrıca iktidarın yatırım yaptığı yerlere bakarsanız ..varoşlara , daha cahil olan kesime yatırım , hizmet götürüyor..senin ailen 3-4 bilemedin 5 kişilik bir ailedir ama hizmet götürdüğü kesim 1 evde 10-15 kişi yaşayan..gıda kömür yardımı alan kesim dolayısıyle şuanda o kesimin oylarıyla yönetiliyoruz..hata nerde ? kimde ? başa dönmek lazım bence cevabı aramak için

ersen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yandaşlarına Bedava kömür bedava erzak dağıt hatta beyaz eşya hediye çeki dağıt sonra bütcede açık var olur tabi tayyip efendi cebinden mi karşılayacak bu açığı cumhuriyet tarihinin en büyük bütçe açıgı ve işsizlik oranının nedeni ben değilim ki ben ödeyim vergilerle elinde ne varsa sattı devletin vergiden başka gelir kalemi kalmadı hakkımı helal etmiyorum .

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kriz var uçak alıyoruz
kriz var devlet erşanının arabaları her sene sıfırlanıyo
kriz var Cumhurbaşkanını bindiği araba yenileniyo dünyanın parası
kriz var diyosunuz dışişleri bakanına 20,000 dolara ev kiralıyosunuz

kriz sadece halka var sanırım

boyle ufak şeyleri bırak yıllardır çözelemeyen ve devletin en cok harcama yaptığı şey kürt sorunu küzey ırağa günde milyon tane top milyon tane füze fırlatılıyor o top ve füzelerin birgünlük maliyeti bir ilçe satın almaya yetecek para eder türkiyede ekonominin sırtını yıllardır bu top ve füzeler kırıyor kırmayada devam ediyor ve hiç bir hükümet çözüm getirmedi
hadi parasal tarafını bırak verilen onca can dökülen kan hemde gereksiz yere
bence türkiyenin acık vermesinin en büyük nedeni budur

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
evet böyle küçük seyleri bırak diyosun ama devlet benim banka hesabımdaki 80 milyarlık hareketin hesabını yazıyla sormasını biliyo ? Evet bu küçük şeyleri bırakalım adamlar istanbulda okulları satmaya kadar geldiler yakında herkez malının yarısını devlete verecek diyede yasa çıkarırlar,,

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet böyle küçük seyleri bırak diyosun ama devlet benim banka hesabımdaki 80 milyarlık hareketin hesabını yazıyla sormasını biliyo ? Evet bu küçük şeyleri bırakalım adamlar istanbulda okulları satmaya kadar geldiler yakında herkez malının yarısını devlete verecek diyede yasa çıkarırlar,,
vatandaşa göre tabiki küçük değil ama bahsettiğimiz şey kişi değil koca bir devleti yoneten hükümet ve bahsi gecen harcamalarda küçük olmuş olur ben olaya o acıdan baktığım için küçük dedim bunlar bütce açığına kolay kolay yol acmaz demek istediğim buydu