airbag lambasının sönmemesi

ozanca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar benim sorunum airbag ikaz lambasının sönmemesiyle ilgili. bu sorunu bir kez daha yaşamıştım ama aracı bilgisayara bağlayınca ikaz lambası söndü yaşnız şuanda yine yanıyor ve tamircime götürdüğümde bu sefer ikaz lambasını söndüremedi bir sorun olurmu dediğimde olmaz abi airbagler çalışır dedi ama illa söndürmek istiyorsan parça değişimi olması lazım ve bu parça 1.500 tl dedi. şimdi bu ikaz lambası söndürülmediğinde allah korusun bir kaza halinde airbaglerin açılıp açılmayacağını öğrenmek istiyorum. şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

H

hardcat

Bilgi Girilmemiş
Koltukların altında soketleri var onlar çıkmış olabilir

bozdagli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben o lambayla yaşamaya alıştım artık. kronik bir sorunmuş bu opellerde. söndürtüyorum bir süre idare ediyor sonra yine yanıyor. soketlere direnç bağlanarak söndürebiliyorlar ama onu istemedim.

Cihanqir

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Koltuk Zamanla ileri geri gitmesinden kablolar yıpranıyor ve böle bir arıza oluşuyor önemli birşey değil yaptırsanızda tekrar ileri geri yaparsanız zamanla yıpranır.Önemli Bişi değil yani kafanızı takmayın

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar zamanında aynı konuyu açmıştım ben de arıza ışığı yanarken airbag açılmaz kaza anında o yüzden koltuk altındaki soketlere baktırın sabitleyin düzelecektir

GiantMouse

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yada motor kaputunun ıcındekı sıgortası herhangı bır kısa devreden patlamıs olabılır bnm basıma geldı cunku okadarda aradık aradık sorun ney dıye sıgortası patlamıs

ozanca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi bu ikaz lambası sönmeden airbagler çalışmıyor mu yani ben bunu öğrenmek istiyorum. ona göre yetkili servise götürecem...

ozanca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi bu ikaz lambası sönmeden airbagler çalışmıyor mu yani ben bunu öğrenmek istiyorum. ona göre yetkili servise götürecem...

ozanca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yada motor kaputunun ıcındekı sıgortası herhangı bır kısa devreden patlamıs olabılır bnm basıma geldı cunku okadarda aradık aradık sorun ney dıye sıgortası patlamıs

ozanca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar zamanında aynı konuyu açmıştım ben de arıza ışığı yanarken airbag açılmaz kaza anında o yüzden koltuk altındaki soketlere baktırın sabitleyin düzelecektir

tamam açılmaz diyorsunuz ama ben bu haliyle fenni muaneye girdim ve airbag ikaz lambasının yanmasına hafif kusur dediler. sizin dediğiniz gibi kaza anında airbaglerin açılmama durumu olsaydı herhalde geçirmezlerdi muayenede dimi.