Motor Elektroniği Arıza Lambası...İmdattt!!!

halim1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aküyü sök veya sökme o senin bileceyin iş ben duyduyumu söyledim bunu yapmışlar ve ışık sönmüş başka dicek lafım yok

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
bende de 1.8 bertone var benimkindede yanıyodu o ışık 97 oktandan değil pis benzinden yanıyomuş servis öle söyledi akabinde ateşleme hattı bozuldu ateşleme hattını değiştirdim şimdi hiç bi problem yok allaha şükür o ışığı görünce sinirim bozuluyodu :)

bu arada 97 oktan kullanmamın bi sakıncası olur mu merak ettim şimdi :s

selmete

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de 1.8 bertone var benimkindede yanıyodu o ışık 97 oktandan değil pis benzinden yanıyomuş servis öle söyledi akabinde ateşleme hattı bozuldu ateşleme hattını değiştirdim şimdi hiç bi problem yok allaha şükür o ışığı görünce sinirim bozuluyodu :)

97 oktan kullandım herhangibir sorun yaşamadım

bahobel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkes farklı bir şey söylüyo. Böyle belirsiz problemler soğuttu beni araçtan... Şu mudur bu mudur diye arabanın oynanmadık yeri kalmayacak diye dokundurmuyorum vallahi...

B

bülent58

Bilgi Girilmemiş

mete senin sorunun cevabı bu

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aküyü sök veya sökme o senin bileceyin iş ben duyduyumu söyledim bunu yapmışlar ve ışık sönmüş başka dicek lafım yok

Arkadaşım ben bugün aldım Astra G. Aküsünü değiştirdim, aküyü değiştirince motor arıza lambası yandı :) Yanmayan lamba yandı :)

Enteresan hakkaten, götürsen bi türlü götürmesen acabalarla sürmeye devam edecez :)

bahobel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım ben bugün aldım Astra G. Aküsünü değiştirdim, aküyü değiştirince motor arıza lambası yandı :) Yanmayan lamba yandı :)

Enteresan hakkaten, götürsen bi türlü götürmesen acabalarla sürmeye devam edecez :)

hayırlı olsun dostum. Opel lerden ciddi anlamda soğudum. Alırken opel alma demişlerdi fakat ben dinlemedim milleti. Tamam çok güzel dikkatleri üzerine çekiyo ama bu arazı çıldırttı beni...