AFL Farın İçinde Örümcek Ağı

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: AFL Farın İçinde Örümcek Ağı

E yuh.

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

böyle opelin... 31agryyy pess doğrusu

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracı satıp başka bir marka araç almayı planlıyorum hayatımda opelden başka araç almadım ve bilen arkadaşlar bilir opelden bu gune kadar 5 tane araç aldık ve yapılan muamele ortada kusurlu malına dahi sahip çıkmayan bir firmaya daha fazla para kazandırmak ahmaklıktan başka birşey değil farın durumu ortada hepiniz gözünüz ile gördünüz daha diyecek tek kelime yok.

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
Aracı satıp başka bir marka araç almayı planlıyorum hayatımda opelden başka araç almadım ve bilen arkadaşlar bilir opelden bu gune kadar 5 tane araç aldık ve yapılan muamele ortada kusurlu malına dahi sahip çıkmayan bir firmaya daha fazla para kazandırmak ahmaklıktan başka birşey değil farın durumu ortada hepiniz gözünüz ile gördünüz daha diyecek tek kelime yok.
omur bence  ford veya Volvo duşunebılırsın gercı zevk senın yada octavıa

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:
omur bence  ford veya Volvo duşunebılırsın gercı zevk senın yada octavıa

Skoda ve seat aklımdaki firmalar şimdilik bu ara çok açılacak durumda değilim varsın her yeri donanımlı olmasın ama başım ağrımadan ağız tadı ile bineyim.

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
Skoda ve seat aklımdaki firmalar şimdilik bu ara çok açılacak durumda değilim varsın her yeri donanımlı olmasın ama başım ağrımadan ağız tadı ile bineyim.
o zaman şkoda octavıa dıyorum cunku seatta octvıanın yerını tutacak araba yok

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
abi kampanya gibi bişi yapsak herkes aynı konuları mail atsa bir işe yaramazmı ? birlikten güç doğar ne bileyim burda bir topluluğuz sorunlarımız aslında hep aynı ilgisizlik ve alakasızlık. biraz tehtidvari bir mailyazsak bu maileri ilgili adreslere yollasak bir şey değişirmi? yemin ediyorum adamların atrık her şeye normal demeleri canımı sıkmaya başladı beğenmediğimiz fiat ile yaklaşık olarak 10 yıllık bir geçmişim var daha 1 kere bunlar böyle yada normal cevabını almadım sorunum illaki çözüldü yada yardımcı oldular.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mustimx link' Alıntı:
abi kampanya gibi bişi yapsak herkes aynı konuları mail atsa bir işe yaramazmı ? birlikten güç doğar ne bileyim burda bir topluluğuz sorunlarımız aslında hep aynı ilgisizlik ve alakasızlık. biraz tehtidvari bir mailyazsak bu maileri ilgili adreslere yollasak bir şey değişirmi? yemin ediyorum adamların atrık her şeye normal demeleri canımı sıkmaya başladı beğenmediğimiz fiat ile yaklaşık olarak 10 yıllık bir geçmişim var daha 1 kere bunlar böyle yada normal cevabını almadım sorunum illaki çözüldü yada yardımcı oldular.

aslında söylediklerinde haklısın bu forum en büyük opel forumu fakat bu gücümüzü kullanamıyoruz bu gibi durumlar hepimizin başına bir şekilde geliyor bu gibi durumlara birlik olup tepki koymadığımız sürece hiç bir şeyi değiştiremeyiz bunu düşündüğün ve dile getirdiğin için ayrıca teşekkür ederim.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

abi üzüldüm valla bu kez de red vermeleri opelin rezilliğini gösteriyor.medyaya sür bu konuyu.madem senin başın ağrıdı onlar da rezil olsun.