AFL Farın İçinde Örümcek Ağı

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar açılamaz denilen AFL farımda örümcekler ağ örüp avlanıyorlar. 2000 TL olan bir farda yaşanan bu durum sadece medyalık olabilir. Bu güne kadar far ve cam çıtaları ile ilgili neler çektiğimi bilen arkadaşlar bilirler. Bu kötü niyet karşılığında bende artık iyi niyet göstermeyeceğim ve hafta içi bu konuyu basın ile paylaşacağım.

[img=337x600]http://m1311.hizliresim.com/1h/y/v19rn.jpg[/img]

[img=337x600]http://j1311.hizliresim.com/1h/y/v19ry.jpg[/img]

[img=337x600]http://m1311.hizliresim.com/1h/y/v19sp.jpg[/img]

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: AFL Farın İçinde Örümcek Ağı

Bir bunu duymamıştık. Bunu da duyduk!

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

çok geçmiş olsun. hakkınızı tabikide sonuna kadar savunun.tamam üretim hatası olabilir ama değişimin yapılması lazım bu sorunun arkasında durması lazım yetkililerin.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

earnhardtt link' Alıntı:
garantiden degisim talep ettiniz mi?

garantim temmuz ayinda bitti fakat garantimin bitmesine 1 ay kala afl farimin ic kisimlarinda lekelenmeler vardi ve cam citalarimda deformasyon vardi ve bana dış etken diyip gecistirdiler ve afl fari ve cam citasi garantiden degisen arkadaslar olmasina ragmen ve bende opel turkiyeye ihtarname cektim bir cevap vermediler. Şimdi bu meseleyi medya ile paylaßmaya karar verdim bu akşam star tv de calisan cocukluk arkadasimi aradim ve hic vakit kaybetmeden gel dedi hafta icinde.

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Adam içine baya mekan yapmış geçmiş olsun ya

earnhardtt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cok gecmis olsun.bu garanti isi de tamamen sansa kalmis sanirim

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben artık kafayı çizdim, çektiğim onca çilenin telafi edilmemesi durumunda bu konuyu basına taşımaya kararlıyım.

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

DERSİMLİ link' Alıntı:
garantim temmuz ayinda bitti fakat garantimin bitmesine 1 ay kala afl farimin ic kisimlarinda lekelenmeler vardi ve cam citalarimda deformasyon vardi ve bana dış etken diyip gecistirdiler ve afl fari ve cam citasi garantiden degisen arkadaslar olmasina ragmen ve bende opel turkiyeye ihtarname cektim bir cevap vermediler. Şimdi bu meseleyi medya ile paylaßmaya karar verdim bu akşam star tv de calisan cocukluk arkadasimi aradim ve hic vakit kaybetmeden gel dedi hafta icinde.
Bir sorum olacak siz garantinizin bitmesine bir ay kala gidip şikayeti yaptığınıza dair bir belge yada kayıt var mı? Hani resmiyette olursa her türlü hakkınızı alırsınız buda güzel bir ders olur.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abi sabah arayıp söylediğinde baya şaşırmıştım ama fotoğrafları gördüğümde şaşkınlığımın kat sayısı baya arttı.  002tuhaff
Kesinlikle hakkını sonuna kadar ara abi. Açılamaz, erişilemez denilen AFL farın içine orta ölçekli bir yaşam alanı kurulmuş.  general__p