AFL Farın İçinde Örümcek Ağı

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: AFL Farın İçinde Örümcek Ağı

Bende elimden ne geliyorsa yapacağım. Sağol.

Hasan B

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Opel in red vermesi şaşırmadım fakat bayiler biraz kendi güçlerini kullanmıyorlar,
müşterilerini oracıkta bırakıyorlar.
Toplu bir şeyler yapılırsa ve üstüne gidilirse, çözülebilir.

Çok geçmiş olsun.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hasan B link' Alıntı:
Opel in red vermesi şaşırmadım fakat bayiler biraz kendi güçlerini kullanmıyorlar,
müşterilerini oracıkta bırakıyorlar.
Toplu bir şeyler yapılırsa ve üstüne gidilirse, çözülebilir.

Çok geçmiş olsun.

Sağol Arkadaşım.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba Ömür çok geçmiş olsun kardeşim bence Almanya ya atılacak sağlam bir mail de etkili olabilir

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Merhaba Ömür çok geçmiş olsun kardeşim bence Almanya ya atılacak sağlam bir mail de etkili olabilir

Ah kardesim ben bunların neleri ile uğraşmadımki almanya otomatige baglamis adamlara bir ara mail attim sikintimi anlattim opel turkiyenin kinuyla ilgilenmedigini yazdim bana gelen mesajda izmir opel turkiyenin adresi telefonu vardi şikayetinizi buraya bildirin diyorlar BEnde aynen şöyle yazdım Boşuna yaşıyorsunuz kıçınızı kaşıyorsunuz.

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bütün araçların ön farında içindeki sıcaklık farkından dolayı oluşan nemi dışarı atması için havalandırma kanalları mevcuttur. Yani far tamamen kapalı bir kutu değildir. Bu havalandırma kanallarının yapısı itibari ile içlerine normal koşullarda (yağmur vs) su girmeyecek şekilde dizayn edilirler. Tazzikli motor yıamada bu kanalların su almama garantisi yoktur. Sizin örümcekte farın içne bu havalandırma kanalından girmiş.

bence yapacağınız en güzel şey farınızı söküp arka ampul kapaklarından basınçlı hava ile farınızı temizletmek. hiç bir sorun kalmaz.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet bunların hepsini bende düşundum fakat bu hava kanalları haşaratların giremiyeceği bir ayarda olması gerekli hele birde 2.000 fiyatinda özel bir fardan bahsediyorsak ben daha hiç bir yerde bu sıkıntı ole karşılaşmış AFL fara sahip bir araç görmedim duymadım ayrıca yanlış biliyorsam düzeltin far fan sayesinde havalandırma işlemini gerceklestiriyor. Bakalım tarik ile cumartesi farın üstünde çalışacagız dönüş ampullernin takildigi bosluktan calisacagiz baska bir caremiz yok zaten.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
Ah kardesim ben bunların neleri ile uğraşmadımki almanya otomatige baglamis adamlara bir ara mail attim sikintimi anlattim opel turkiyenin kinuyla ilgilenmedigini yazdim bana gelen mesajda izmir opel turkiyenin adresi telefonu vardi şikayetinizi buraya bildirin diyorlar BEnde aynen şöyle yazdım Boşuna yaşıyorsunuz kıçınızı kaşıyorsunuz.

Ömür tekrar geçmiş olsun dışarıdan bakınca of adamlar ne araba yapmış diyoruz ben de dahil birçoğumuz arabalarımıza methiyeler düzüyoruz ama adamlar yaptıkları aracın arkasında durmadıktan sonra bu kafa ile biryerde patlarlar. Devir müşteri memnuniyet devri. Umarım haftasonu sorunu halledebilirsiniz

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yuh yani artık ya afl nin içine örümcek giriyor.Hala red veriyorlar.Opelin araçları ne kadar güzelse opel türkiyede bir o kadar rezil battle_Teroriste