AFL far servis uyarisi

arkin39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar bu arabayi cozene kadar daha cok soru soracagiz anlaşılan. Bu aksam arabamin farlari normal yanarken bir yere park edip tekrar araca binince afl far servis uyarisi ile karsilastim. Sag ekranda sari afl ve hemen uzerinde sag sol oklarin bulundugu bir uyari var. Aracta otomotik uzun kisa dönüşler ve gozuktugu kadar yanmayan yer yok. Daha once karsilasan arkadas oldu mu neden kaynaklanabilir uyarini bir aciklama menusu filan var mi Teşekkürler

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: AFL far servis uyarisi

arkin39 link' Alıntı:
Arkadaslar bu arabayi cozene kadar daha cok soru soracagiz anlaşılan. Bu aksam arabamin farlari normal yanarken bir yere park edip tekrar araca binince afl far servis uyarisi ile karsilastim. Sag ekranda sari afl ve hemen uzerinde sag sol oklarin bulundugu bir uyari var. Aracta otomotik uzun kisa dönüşler ve gozuktugu kadar yanmayan yer yok. Daha once karsilasan arkadas oldu mu neden kaynaklanabilir uyarini bir aciklama menusu filan var mi Teşekkürler
Bu servis uyarısı bende de çıkmıştı.afl sensörü garantiden değişmişti benim.muhtemelen sizde de afl sensöründe arıza olablir servise gösterin garantisi devam ediyorsa garantiden hallederler

arkin39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ttt35 link' Alıntı:
Bu servis uyarısı bende de çıkmıştı.afl sensörü garantiden değişmişti benim.muhtemelen sizde de afl sensöründe arıza olablir servise gösterin garantisi devam ediyorsa garantiden hallederler

Aracin garantisi bitti zaten ikinci el aldim daha bir haftalik yalniz bu hatayi vermeden once bagaji biraz sert kapamistim oradan bie ampulun patlamasi yada kesmesi sonucu böyle birsey olabilir mi cunku hersey normal di

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkin39 link' Alıntı:
Aracin garantisi bitti zaten ikinci el aldim daha bir haftalik yalniz bu hatayi vermeden once bagaji biraz sert kapamistim oradan bie ampulun patlamasi yada kesmesi sonucu böyle birsey olabilir mi cunku hersey normal di
Bagajı sert kapatmayla olacağını zannetmiyorum.Benimde sürüş sırasında farlar yanıyor iken arıza vermişti.Belki kablolarda filanda bi temassızlık olabilir.

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

viraj ampulleri (h7 halojen) genelde yansa bile ampulün flaman ömrünü tamamlamasına yakın bu uyarıyı verebilir. öncelikle yandığından emin bile olsanız viraj ampullerinizi değiştirin

arkin39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo link' Alıntı:
viraj ampulleri (h7 halojen) genelde yansa bile ampulün flaman ömrünü tamamlamasına yakın bu uyarıyı verebilir. öncelikle yandığından emin bile olsanız viraj ampullerinizi değiştirin

Kontrol ettigimde sag viraj aydinlatmanin calismadigini gordum h7 ampul alsam ben kendim degistirebilirmiyim ayrica yeni ampulu takinca servis yasini siler mi yoksa yine bilgisayara baglatmak gerekir mi

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kaputu acin, farin ustundeki cevirmeli kapaklarin altinda. cok zor bir islem degil ancak yuvaya oturturken zorlamayin. ampul degisiminden sonra uyari kendi kalkacaktir