Afl far servis uyarisi

yunus1021

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir kar birikintisi den sert geçmem sonucu aks da bulunan yükseklik ayar sensörü hasar aldı hasar alan parçalar ve soketleri değiştirildi ancak şuanda arac yikandiginda yada yağmurlu günler de afl far yükseklik ayar arızası teknik servis uyarisi vermekte arac kuruduğunda ise kendiliğinden uyarı silinmektedir bir çok ustaya gittim ama çözüm bulamadım.
Servis önerisi yada çözüm için fikri olan var mıdır

metexxx

Kayıtlı Kullanıcı
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
sorun bizdede çıktı ilk çalıştırıldığında sorun yok araç gitmeye başlayınca motor ısınınca otomotik modda sol far sönüyor ve uzunlar çalışmıyor manuel de de uzunlar çalışmıyor(araç ısınınca araç kendini korumaya alıyor ) bazen normal havalarda da yapar ampül değişdik olmadı beyin değişdik olmadı mercek motoru değişti olmadı çıkma far aldık yine sorun çözülmedi 15 tane elektirikçi çözemedi en son izmir ata sanayide elektirikçi uğur usta sorunu buldu işte sanatkar sorun sigorta kutusu tüm arkadaşlara söylüyorum sorun olduğunda sağ ampülü sol ile değişin sorun gitmezse sağ far beynini sol ile değişin yine sorun devam ederse sigorta kutusu na baktırın aklaşık 2 haftadır sorunu araştırdık girmediğim site kalmadı rusca ispanya siteleri dahil yok ampül yok beyin yok mercek motoru yok sol teker yanı braketi hepsi boş çıktı çözemedik çözende zahmet edip yazmamış insanlar ne kadar bencil sadece size yardımcı olmak için üye oldum bilgi güçtür ve paylaştıkça anlam kazanır

arız kodları ise b0984 sol far ışık dağıtım denklaşörü kontrol devresi
b2575 sol far kontrol devresi
u1511 lın busta cihazla iletişim kaybı
sonuç sigorta kutusu tamir görmeli çiğli ata sanayi dürüst adam uğur usta 5545860547

metexxx

Kayıtlı Kullanıcı
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
opel insignia sigorta kutuları

1-opel-insignia-Motor-bolmesi-sigorta-kutusu1cec009999ef1f2c.jpg
2-opel-insignia-Pano-sigorta-kutusu38ab01c15254c7ae.jpg
3-Yuk-bolmesi-sigorta-kutusu7bbe8dfa35ebf824.jpg