acillll

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaptık

bu akü olayından önce baglatmıştım 2 tane arıza verdi 1 oksijen sensörü bu arıza lpg yüzünden veriyomuş önemli deilmiş.2. side motor elektrik sistemi diye arıza yazdı buna bi yorum yapamadılar.ama o zaman marş basmama problemi falan yoktu

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kuvvetle muhtemel yine elk ten olsa gerek .Şimdi arızan dahada gelişmiş demek oluyor eğer öyleyse zaman gelecek hiç çalıştıramayacaksın.Bulunmayan arıza yoktur. elk ile ilintili tümsistemi gözden geçir . İçinden çıkamıyorsa ustanı değiştir.:confused: :mad:

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün Denedim Farlari Yaktim çaliştirmaya çaliştim Farlar Sönecek Kadar Zayifladi.bu Demek Oluyomuşki Akü Bitik Ama Akünün üstündeki Işik Yeşil Yaniyo Ve Akü Ariza Lambasi Yanmiyo çaliştigi Zaman.biride Dediki Marş Motorundan Olsa Hiç Tik Bile Demez.

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
işlevini yerine getiren akü bulup dene .Düzelirse prolemini çözmüş olursun .Yinede daha öncekileri önerileride düşün .Selm.:confused: :confused:

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bide Dün çaliştirmaya Zorlarken Motor Ariza Lambasi Yanip Sönmeye Başladi Kontagi Açtim Yanip Sönüyo Yanip Sönüyo O Ne Demek Oluyo.önceden Sürekli Yaniyodu.BENZİN FİLİTRESİNDEN FALAN OLACAGINI SANMIYORUM ÇÜNKÜ 5 AY ÖNCE 100 BİN BAKIMINA GİRDİ BUJİLER FİLİTRELER TRİGER FALAN HEPSİ DEGİŞTİ

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
SLM arkadaşım senin sorunun akü başka bişi değil sakın vurdurarak çalıştrma bidaha eğer triger sentesi diş atlarsa sibopları eğersin buda masraf demek arıza lambası ise aküden yanar eğer kontağı açtığında devamlı yanıp sönüyorsa yani kısacası akü değişecek aküyü değiştiren usta kutup başlarını zımpara ile temzilesin sorun bitecek. geçmiş olsun.

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tansugurler' Alıntı:
SLM arkadaşım senin sorunun akü başka bişi değil sakın vurdurarak çalıştrma bidaha eğer triger sentesi diş atlarsa sibopları eğersin buda masraf demek arıza lambası ise aküden yanar eğer kontağı açtığında devamlı yanıp sönüyorsa yani kısacası akü değişecek aküyü değiştiren usta kutup başlarını zımpara ile temzilesin sorun bitecek. geçmiş olsun.
ÇOK SAOL HOCAM DEMEKKİ AKÜNÜN ÜSTÜNDE YANAN YEŞİL LAMBA BENİ YANILTTI.TEŞEKKÜR EDERİM