acil yardım vectra b beyin sorunu!!!!

intaland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anlatıklarından yola cıkacak olursak aracına tüp taktırmadan önce bu sorun yoktu sanırım bence sorunun tüp ile ilgili diğer arızalar tesaduf cıkmıs ve yapılmıs mantık yürütülüp bobıne kadar beyne kadar ulasmıslar tüp ü taktırmadan önce bu sorunlar varmıydı check te herhangı bır uyarı tork kaybı vs gibi 97 vectra b var bende 2.5 her tüp takılmıyor uyumsuzluk verıyor o yüzden sordum beyinde problem varsa 300 km nasıl gittin bence sorun tüp ten kaynaklanıyor beyninde sorun olsa engine uyarısı verır ilk marş a basmadan önce sarı tüp şeklinde bir işaret var onun sönmesi lazım ya o sönmez 99 da beyın sorunu yasamıstım basıma gelmıstı gecmıs olsun

intaland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada kullanma klavuzu istiyenlere verebilirim elimde taranmış kullanma klavuzu var vectra b

mkuru03

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün yapıldı tamiri 450 lira istedi yapmadan önce fiyat söylemeyen vatandaş. neyse araç çalıştı ödemesini yaptık 1 saat sonra tekleme yapmaya başladı yine. bu kez beyin farklı yerden yanmış enjektöre benzin veren devre gibi bişey geveledi. bende başka para vermeyeceğimi söyledim. ne olacak bu yaa bir haftadır yatıyor araba ve hala birşeyler uyduruyorlar. Allah beni kurtarsın bunların elinden bir an önce.

kayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beynin çıkma fiyatı 450-500 liradır... tamirine o kadar vermek saçma olur bence onun yerine çıkmasını almak daha mantıklı...

;)

dün yapıldı tamiri 450 lira istedi yapmadan önce fiyat söylemeyen vatandaş. neyse araç çalıştı ödemesini yaptık 1 saat sonra tekleme yapmaya başladı yine. bu kez beyin farklı yerden yanmış enjektöre benzin veren devre gibi bişey geveledi. bende başka para vermeyeceğimi söyledim. ne olacak bu yaa bir haftadır yatıyor araba ve hala birşeyler uyduruyorlar. Allah beni kurtarsın bunların elinden bir an önce.

Tamiratla sorun kalmasa bile elektrik tesiasıtında problem varsa sürekli elektrik kontrol ünitesini yakarsın, önce elektrik tesisatını degiştir sonrada çıkma bi beyin al;)

derman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende vectrama yeni beyin aldim servis te 2,5 milyarlik beyni 750tl sifir aldim .istersen yardimci olayim bende o konuda sikintilar yaşadim

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Bence tahminimi söylüyorum
Beyinde sorun yok çünkü araç kabloları sardrana kadar çalışıyormuş.
Tesisatın eskidiğini söylemişsiniz. Tesisat yıpranmış ise o tesisatı saran arkadaş sarayım diye kabloları çektirirken farlketmeden 1 ve 4 nolu silindirelere gelen kablonun içini kırdırmış olabilir. O sarma işlemi kontrol edildimi. Yada gözden kaçırdığı bi yer olmuş araç çalışınca direkt beyni yakmış.

mkuru03

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bütün arkadaşlara teşekkürler. şimdilik tamir edildi beyin ve biniyoruz.

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç alırken iyi expertiz yapalım arkadaşlar böyle durumlara düşmemek için. aracı satan değil komşu afedersiniz babam olsa full expertize sokmadan almam. benimde başıma aynı durumlardan gelmişti ve çektiğimi bir ben bir Allah biliyor.

opelcanım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamir ediyorlar olmuyor

arkadaşlar 2004 vectra c arabam var beyin arızası bir türlü onarılamadı lütfen yardım edin ne yapmam lazım