Acil yardım arkadaşlar ...Arıza ısğı...

dali0925

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar,

Bugün ilk defa başıma geldi anahtarı taktım kontağı yarım çevirdim raç kendine gelmesini bekledim 1 dakika sonra kontaga bastım (Anahtarlı arac ışığı yanıp sönüyordu) araç marş almadı. Sonra tekarardan direk kontak yaptım yine almadı, en son olmayacak dedim yine marşa bastım araç çalıştı.Şimdi işten çıkıp aracın yanına gidicem yine çalışmazsa diye de korkuyorum açıkcası acaba ne gibi sorun olabilir? Arıza kodu görmedim ama bu nedir neden olabilir? Yağ bakım zamanı geldi sanırım ama bu aracın yağ filtresi mazot fitresi gibi sorunlarından olacağını sanmam anahtarı kontaga takınca radyo direk devreye giriyor acaba ondan olabilir mi? Acil yardım Arkadaşlar..

Aracım 2006 Model Astra hatcbak 1.3 dizel 85000km dedir.

Son düzenleme:

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Sorun yok. Araç anahtarındaki imo çipini okuyamamış o an. Arıza felan yok.

dali0925

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sorun yok. Araç anahtarındaki imo çipini okuyamamış o an. Arıza felan yok.

Merhaba

Üstad araca kontağı takınca insg gibi birşey yazıyor ve kontak yine sıkıntı yapıyor.Bu cip meselesi benim yapabilecgim bir yerde mıdır nasıl inceleyebilirim birde ben aracimin yakıt tüketimini ggormek istiyorum bunu nasıl yapabilirim? Set ngs e basili tutunca nerededir herşey kod üzerine yazılı olduğundan anlayamıyorum. Yardımcı olursanız çok makbule geçecek.

mevlut20

Kayıtlı Kullanıcı
32-Isparta
Siteyi ziyaret et
ınsg aracın bakım zamanı geldiğini bildirir