Acil... Lpg kullaniminda silkeleme

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu sorunun aynısını ben yaşıyordum... sorunumu Ankara Mavidenizler çözdü... :) LPG enjektörlerinin programla yükselen ısı ayarı varmış. Onu yükseltti. Şu an Anakara -7 derece. 1 kım sonra LPG ye geçiyor ve tık yok. Bu hissi yaşamak çok hoş. İnsan arabasından soğuyor vallahi... Bu arada sıralı sistem kit takılı.

kmp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu sorunun aynısını ben yaşıyordum... sorunumu Ankara Mavidenizler çözdü... :) LPG enjektörlerinin programla yükselen ısı ayarı varmış. Onu yükseltti. Şu an Anakara -7 derece. 1 kım sonra LPG ye geçiyor ve tık yok. Bu hissi yaşamak çok hoş. İnsan arabasından soğuyor vallahi... Bu arada sıralı sistem kit takılı.

atiker içinde geçerli mi?

jhmman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aynı sorun bendede var ve bu konu ile ilgili yazmıştım,eklemek istediğim,ben aracımı defalarca denedim,ne kadar ısıtırsam ısıtayım ilk geçişte silkeleme yapıyor,benzinde hiç bir sıkıntı yok,kitin termostat ayarını yükselttik ama çare olmadı,inanın aracıma katkılı lpg kullandım ilk çıktığı günden beri ve bu üçüncü kışım ilk defa bu sene sorun yaşıyorum,filitlereler temiz çıktığı halde sorun büyüyecek gibi,lakin forumda herkezin bir fikir beyah ettiğini gözlemledim,kesin teşhis koyacak bir ustamdan yardım bekliyorummmm acilll...

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aynı sorun bendede var ve bu konu ile ilgili yazmıştım,eklemek istediğim,ben aracımı defalarca denedim,ne kadar ısıtırsam ısıtayım ilk geçişte silkeleme yapıyor,benzinde hiç bir sıkıntı yok,kitin termostat ayarını yükselttik ama çare olmadı,inanın aracıma katkılı lpg kullandım ilk çıktığı günden beri ve bu üçüncü kışım ilk defa bu sene sorun yaşıyorum,filitlereler temiz çıktığı halde sorun büyüyecek gibi,lakin forumda herkezin bir fikir beyah ettiğini gözlemledim,kesin teşhis koyacak bir ustamdan yardım bekliyorummmm acilll...

iki mesaj öncede senin sorunun aynısını yaşadığımı ve sorunun nasıl çözdüğünü yazdım. sanıyorum okumadan geçtiniz. Sorun şu anda aşıldı. Anlattığınız sorunun aynısı bende de vardı ve kontrollerin aynısını bende yaptırdım. Şu an böylr bir sorun yaşamıyorum. Bence dikkate alın.

oguz006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynı sorun bendede var acaba bu mavidenizlerin telefonu varmı OMVL markaya bakıyorlarmı...

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bendede var acaba bu mavidenizlerin telefonu varmı OMVL markaya bakıyorlarmı...
maalesef bakmadıkları gibi, bu sadece A2 muhendislik tarafından geliştirilen bir yazılımmış. SMARTKİT dedikleri kit için yapılmış. Diğer tum markalar direkt ıolarak gecıs sağlıyorlar sncaj bu önce aküden aldığı akımla enjektöre sarılı bobını ve böyleikle enjektörü ısıtıyormş.

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu iş büyük olasılıkla ayar sıkıntısı gibi göründü bana..

drawtime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arabada düşük devirlerde düşük hızlarda yapıyoyr bu silkelemeyi.
örneğin ikinci viteste şehir içinde rolantide giderken başlıyor silkelemeye yoğurt koysan ayran olucak arabada :s

oguz006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara da OMVL den anlayan tanıdığınız usta varmı. vallaha bıktım şu silkelemeden.