AÇİl İzmİr İÇİ Çok dÜzgÜn Özel servİs tavsİyesİ

mert35tr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OPEL corsa aracım için rayatör -klima motoru ve otamatik vites tamirini yapıcak adam gibibir yer lazım (100 km ilcede gelicem) bıktım kasaplardan

ne olur:( düzgün bir servis tavsiyesi verin arkadaşlar.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ergöçen iyi bir özel servistir omegacılar devamlı oraya gider,ben de calibramın bir arızası için gitmiştim gayet ilgililer

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben Çiğli'den Karabağlar'da bulunan Egegüven'e gidiyorum. Tavsiye ederim.

mert35tr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ege güvene gidicem gibi ergöcen ni duydum ama orayı kötüleyende var övende bilemedim

irenbe96

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OPEL corsa aracım için rayatör -klima motoru ve otamatik vites tamirini yapıcak adam gibibir yer lazım (100 km ilcede gelicem) bıktım kasaplardan

ne olur:( düzgün bir servis tavsiyesi verin arkadaşlar.

11 yıldır corsa c kullanıcısı olarak.Size tavsiyem 2.sanayide Ali kaya opel servisi.Canip ustayı bulun.Dediğim gibi 11 yıldır corsadan çektiğimi bir ben bilirim.(maddi olanaksızlıklar nedeniyle halen kullanıyorum)Bütün sıkıntılarıma hemen çözüm bulan bir usta Canip usta.

mert35tr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
11 yıldır corsa c kullanıcısı olarak.Size tavsiyem 2.sanayide Ali kaya opel servisi.Canip ustayı bulun.Dediğim gibi 11 yıldır corsadan çektiğimi bir ben bilirim.(maddi olanaksızlıklar nedeniyle halen kullanıyorum)Bütün sıkıntılarıma hemen çözüm bulan bir usta Canip usta.

aynen bende ne çektim maddi sebbelerden malesef bende değiştiremiyorum bakalım ayın 15 bi gelsin izmir yolcusuyuz