Açık Hava Filtresi Hakkında Yardım,

06_BA_3310

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bakın herkes benim gibi takmış kullanmış ve orjinale geri dönmüş. dikkatttt!!!!!!

Benim orjinale dönme sebebim : Çift egsoz a çift kazan sistemi koydum ve orjinal kazan çok pahalı olduğundan sağ tarafdaki kazanı sanayi tipi küçük kazan aldım. Ondan dolayı çok aşırı değil ama ses yapıyor. Filtre sesi ile birleştiğinden ikisiyle beraber 140-150 km hızda araç içinde uğultu oluyordu.Polisin olduğu yerlerde de sorun yaşıyordum. Bende geçici olarak çıkardım. Ama açık filtremden vazgeçmem. ben ce süper...

MİRZA791

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
performans eksozla beraber ses çok güzel gerçekten ve psikolojik olarak 10-15 bg veriyor araca :D ama çok ses çok polis demek.

satana

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cok sağolun abilerim,,

Ersin abi bende ankarada yaşıyorum nerden aldın filtreyi,=)

Arkadaşlar zamanında vectra b hava filtresini cıkardım hemen arza verdı 2 gun sonra korkuyorum arza vercek diye 250tl baymıstım sanayıde, yanı kesın olarak sorun vermez mı? o aklımı cok kurcalıyo

06_BA_3310

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cok sağolun abilerim,,

Arkadaşlar zamanında vectra b hava filtresini cıkardım hemen arza verdı 2 gun sonra korkuyorum arza vercek diye 250tl baymıstım sanayıde, yanı kesın olarak sorun vermez mı? o aklımı cok kurcalıyo

Vallahi ben fk da kulladım. arıza vermedi. Sonra greeni tavsiye ettiler daha iyi ,daha güzel, daha sesli ve daha performanslı diyerekten. Bende gittim taktırdım. Sesin aşırılığından hariç (egsozla beraber) çok memnunum. inanın ki benim stock 105 bg di. Akstan çift egsoz aldım. çift kazanlı 2 bg filan katmıştır kesin :) Eminimki 7-8 bg de green filtre kattı. Şöyle anlatayım gidip taktırdığın andan itibaren marşa bas farkı hissediyosun.

06_BA_3310

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cok sağolun abilerim,,

Deniz aracın 2004 vectra c kasa sanırım. Bana ulaş telefondan filan bi hafta sonu buluşalım gel dene benim aracımı farkı hissedersin :) tel.i özelden atıyorum

satana

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi süper olur birde benım tosunu gosteririm sana su sıralar sınavlarım bitsin abi yapalım o zaman=)

satana

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamam abi ilgin için çok sağol en yakın zamanda donucem=)

yokmu bu debimetremıdır ne seyse anlayan:d

06_BA_3310

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamam abi ilgin için çok sağol en yakın zamanda donucem=)

yokmu bu debimetremıdır ne seyse anlayan:d

Vallaha ben şahsen hiç duymadım... Taktım... Çatır - çatırda kullandım. en ufak bi sorun olmadı...

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
yakıt tüketimin artar debimetreyi öyle veya böyle muhakkak bozar