99 vectra gt v-max

kayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben 10 yıldır cdx 8 yıldırda GT sahibiyim iki aracın yol tutuşunuda son hızınıda vites oranlarınıda çok iyi bilirim.
Test konusunda belki tanıyanlar daha iyi bilir ki denemedıgım absürt hareket gaz kesmedigim vites yoktur.

B kasa GT 250 yapamaz çünki 245km de 5viteste düz yolda gaz kesiiyor;)
(yer mersin otobanı beylikdüzü viyadügü, kırşehir yolu, mimarsinan yolu, karadeniz sahil şeridi, vsss... )

Omega 2.5 ile kıyaslarsanız pişman olursunuz rahatlıkla her hızda GT alır ve galip olur.

arkadaşlar öncelikle GT kullanmayan arkadaşlar yorumlarına biraz etsinler, kendi aracım diye söylemiyorum 2,5 ve normal 2,0 'dan çok farklı bir araç gidişide duruşuda. son hıza gelince 5 viteste son hızı görme şansım olmadı
ama
2. vites 125 km/h
4. vites 200 km/h çıkabiliyor

yol şartları avantajlı olursa 250 onun için hiçte zor değil...

Siz baya bi yüksekten uçmuşunuz.
2 viteste 125 i görebilen vectra varmı???
Vectradaki en uzun şanzuman f25 dir ve 2 viteste 112 yapar ;)

haliltasan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 97 vectra cd ile 99 vectra gt arasında ne fark vardır. cd ile gt karkışta gidişte aynı serilige sahipmidir

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aradaki güc farklarına bakılırsa muhakkak bir fark olması gerek. :)

GTvectraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de var vectra gt 99 model 2.0 238 240 arasına dayandı ıbre dahada gıtmıyor kasmadım gerçi de ama kuzenımn var aynı araba motoruna kendı el atıyor mekatronık muhendısı 245 de onun kı son gordu

psicomega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konu niye kilitlenmemiş ya 250 km hızlar havada uçuşuyo:D:D

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımı ilk aldığımda deneme amaçlı basmıştım.açık hava filtreside vardı ibrede 230 un üstüne çıkmıştı.Kısa süreli ve kontrollü bastım(6 km düz yol görüş açık ve trafik yok)f23 şanzıman.Ondan sonra fazla basmadım.Bu durumda gt nin şanzıman oranı uyarsa 250 yi görebileceği kanaatindeyim, tabiki devir kesiciye girmezse...

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla vdeosu bende olsada koysam bi arkadaşımın vectra sı vardı 06 gtm 19 vectra gt lpg de inanın 250 km yi gördük..benzinde söylemeye gerek yok sanırım.vdeo bulursam koyarım...

e-a-g-l-e-

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 96 model a kasa vecktra vardı bizim 3 sene önce sattık araç 2000 motor 136 beygirlik modeldendi. bi iddalaşma sonucu düz çift şerit yolda sabah erken saatte yol boşken çıktık ve gerçektende araba hiç zorlanmadan çıktı 250 km hıza ve yaklaşık 2 3 dakika gittik o hızda sonra yol virajladığı için mecburen yavaşladık ama ben ozman bile inanamamıştım gerçekten. çok başka bi araç ya şu anda bulsam alıcam ama temizini bulamıyorum.

mhmtnrky

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
müsadenizle son noktayı koymak ıstıyorum...bugun oglen saatlerınde istanbul-ankara otoban yolunda adapazarı/akyazı - hendek arasında basımdan gecenlerı anlatıcam...
aracım 96 model vectra gt 136 lık...yuklu değil sadece HKS 'nin açık hava filtresi var.(olmaz olaydı hep onun yuzunden oldu :) )nysee uzatmıyım..hava filtrenin sesine dayanamayıp gaza sonuna kadar yuklendım..yol bilgisayarı yuz km'de 38.9 ltre göstermesıne ragmen ayagımı hiiiççç gazdan kaldırmadım..5incı vites 6000 devir üstündeyken kadran 230-240 arasındaydı...kesiciye biner diye düşünürken 240 ın az bi altına indi ve altımdan bı takırtı gelmeye basladı...o korkuyla ayagımı gazdan kaldırdım...arabanın sesi tamamen değişti..ne oldugunu anlamak ıcın durdum bakındım bıse anlamadım vitesler bı acaıp geldı ustamı aradım kurcalama ustune gıtme çektir bi yere baktır dedi.tabi bende birşey olmaz diyerek devam edince şanzumanı kucagıma aldım ve istanbula geri döndüm..her ne kadar sogukkanlı gıbı anlatsamda uzata uzata anlatmamın tek sebebi içim yanıyorrrrrrr.....sonuc olarak 235 km hızı goruyor.(gördü ama fazla gitmedi)rüzgar arkamda ve düz yol olması sebebıylede görmüş olabilir..

Son düzenleme:

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
müsadenizle son noktayı koymak ıstıyorum...bugun oglen saatlerınde istanbul-ankara otoban yolunda adapazarı/akyazı - hendek arasında basımdan gecenlerı anlatıcam...
aracım 96 model vectra gt 136 lık...yuklu değil sadece HKS 'nin açık hava filtresi var.(olmaz olaydı hep onun yuzunden oldu :) )nysee uzatmıyım..hava filtrenin sesine dayanamayıp gaza sonuna kadar yuklendım..yol bilgisayarı yuz km'de 38.9 ltre göstermesıne ragmen ayagımı hiiiççç gazdan kaldırmadım..5incı vites 6000 devir üstündeyken kadran 230-240 arasındaydı...kesiciye biner diye düşünürken 240 ın az bi altına indi ve altımdan bı takırtı gelmeye basladı...o korkuyla ayagımı gazdan kaldırdım...arabanın sesi tamamen değişti..ne oldugunu anlamak ıcın durdum bakındım bıse anlamadım vitesler bı acaıp geldı ustamı aradım kurcalama ustune gıtme çektir bi yere baktır dedi.tabi bende birşey olmaz diyerek devam edince şanzumanı kucagıma aldım ve istanbula geri döndüm..her ne kadar sogukkanlı gıbı anlatsamda uzata uzata anlatmamın tek sebebi içim yanıyorrrrrrr.....sonuc olarak 235 km hızı goruyor.(gördü ama fazla gitmedi)rüzgar arkamda ve düz yol olması sebebıylede görmüş olabilir..

geçmiş olsun dikkat etmek lazım sonuçta 15 yaşında araç zorlamaya dayanmamış demekki...bende bazen basıyorum ama korkuyorum ne yalan söyleyim