98 Gl Bilgi almak istiyorum

MrBekir

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba. Uzun zaman sonra yeniden opel ailesine katılmak üzereyim. Nasip olursa bir kaç güne 1.6 98 Gl alacağım. 98GL'nin donanım özellikleri nelerdir. Bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Elektrikli ayna var mı?
Yol bilgisayarı var mı?
Anahtar veya kumada ile cam kaldırma varmı?
Veya buna benzer bütün özellikler. Teşekkürler.

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam GL modeli en baz modelidir. Yol bilgisayarı yok. Cam kaldırma için bir parça var onun takılması lazım. 2 airbag abs klima diye hatırlıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Hasip

MrBekir

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Hocam GL modeli en baz modelidir. Yol bilgisayarı yok. Cam kaldırma için bir parça var onun takılması lazım. 2 airbag abs klima diye hatırlıyorum.
Açıkcası GL seçmemin sebebi. Ne kadar az elektronik o kadar az sorun. Çünkü 97 CD vardı bende dilim yandı.

• Beğen
Tepkiler: tayfux

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Açıkcası GL seçmemin sebebi. Ne kadar az elektronik o kadar az sorun. Çünkü 97 CD vardı bende dilim yandı.
Hocam bizde de Comfortline vardı 2000 model kırmızı. Komple fabrikadan deri koltuktu. 2 airbag abs klima. bu kadar. Yol bilgisayarı dahi yoktu. Bence Opel in ürettiği en sağlam arabalarda. amortisörlerde yarış firmasının imzası var. Ülkemizde yol şartları sıkıntılı olduğundan çok eleştiri aldı ancak çok güven veriyordu.. Güzel araç hayırlı olsun..