80000 tl lik megane :)

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında bu adam, tüketici mahkemesine başvursa...

Ayıplı mal olduğu ortada, teknik üniversitedende bilirkişi raporu çıkarttırsa bence mahkeme yoluyla hakkını alır...

Uğraşır ama, sonunda tüm masraflarını karşı taraftan alır...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
12 ,08 vardıyesı yaptılar bellı :D :D bır dakka da bır bandaan araba ınerse oyle olur yetıstıremıyoz koltuk renoya bıde kırız var dıyolar hıkaye ;)

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
bende bi pejo 307 görmüştüm.sahibi arka camına en az 15cm. büyüklüğünde harflerle şöyle yazdırmış;
SIFIR KM ALDIĞIM BU PEUGEOT 307 MARKA ARAÇ 3 AYDA 14 KERE ARIZA YAPMIŞTIR.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
:D Aman usta senin işlerin iyi gitsinde boşver. :D Onlar koltuk alsın sürekli :D
yatıp kalkıp opel sukredın renodan sogudum acıkcasi neden dersenız acele iş yapıyor hepsı oyle degıl arada gun de 1 ,2 tane kacar boyle vatandasın tekıne denk gelır zorduruma kalıyor teknololojı hatta safada yuksek ama ıscıler ısyanlarda hergun 14 saat calısırsalar bu durum cok gorulur uzucu durum aslında tuketıceye gıtmesınede gerek yok genel merkeze sıkayet ederse sorunu cözer

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
herkesı memun etmek zor allah herkesın yardımcısı olsun

mechule_99

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bu gayet olağan bir durum. İLk insignmia alanlarda bir sürü şikayet olmadı mı??? ilk golf alanlarda bir sürü şikayet olmadı mı??? ilk çıkan astralarda bir sürü sorun olmadı mı???? bence altın yere düşmeyle pul olmazz...

mechule_99

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bütün yorumları okudum fakat çoğunuz objektif değilsiniz ne yazıkkı... ben sıfır corsa alıp 70. kmde şanzıman indirende gördüm... sıfır astra alıp arabasının boyalı çıktığını söyleyende duydum...sıfır insignia alıp göstergelrinin bozuk olduğunu camlardan ses aldığını söyleyende duydum ama kimseye opel almış diye gülmedim.. bence sizlerde reno alanlara gülmeyin. Opel alanlar akıllıda reno alanlar aptal mı yani? bence ikiside değil araba tamamen şans işi.. yanlış anlamayın ben reno avukatı değilim renomda yok sadece biraz opel fantikliğinden ziyada objektif yaklaşılmasını isterim konuya kendi adıma..