80 derece termostat- 95 derece fan müşürü arıyorum.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu yöntem iyiymiş gerçekten o zaman benim öncelikle 14" yada 16" güçlü bir fan bulmam gerekiyor.Ebay de bir sürü var fakat kimse kalite açısından olumlu konuşmuyor.

Radyatörüm hemen hemen kare ölçülerde ve aracın üzerindeki termikli fan 35 - 40 cm arası bir çapta.Çift fan kullanamam sağdan soldan taşacak o yüzden ortaya büyükçe bir fan nokta olur herhalde.

fan bıçakları s şeklinde olanlardan olursa daha iyi olur performans açısından. ebay aliexpress gibi yerden ziyade minibüs-otobüs klimacılarına bir uğra derim. onlarda fan bolca çeşit vardır.yada
http://www.kormas.com/urunler.asp?id=127 3 yıldır kullanıyorum bu fanlardan maşallahı var...izmirde 1.sanayiden bi dükkandan almıştım bayisiymiş sanırım bu firmanın...slim fan diye geçiyor yer sorunu olanlar için mükemmel çözüm... uyarsa yer sorunun yoksa yani tofaş fanıda bakabilirsin... tabi davlumbazı yani çevresi uyarmı uymazmı nasıldır tam bilmiyorum...
bide araç içinden fanı kontrol edebileceğin nolur nolmazlık bir düğme koymayı ihmal etme derim...