60000tl sıfır araç önerisi

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizin yazdığınız araçlar arasındaki en güzeli jetta dizel
insignia bence tutmadı nedense astranı satıp üste 30 bin verip yine astra almak bence en son seçenek

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boşver meksika yapımı jettayı arabanın her tarafından gacur gucur sesler geliyor hiç internette araştırma yapmadınmı hadi golf veya passat desen neysede

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Suber B bence de alınası bir araç.. Önceki kasalarını çok beğeniyorum ben..passat b5.5 kasasındakiler..Ama her ne kadar iyi de olsa her zaman passatın gölgesinde kalıyor..Halbuki ondan da iyi bir araçtır..Komşumuzda var bir tane 2.4 tdı,passatta sunulmayan donanımlara rağmen ondan çok daha ucuz..Pilot koltuğunda arka yolcunun ayaklarını uzatması için, sırt yaslama yeri arkaya katlanıyor..Diz mesafesi sınıfında en iyisi...Yeni kasasında şemsiye koymak için bile yer var..Çok da mühim değil ama düşünmeleri taktir edilesi..

Yalnız herkes dsg nin adındaki ilizyona aldanıyor..Kimse sorunu çıktığında araba değiştirmeye kadar giden,değişim olmasa bile 15 binleri bulan masraflara gebe olduğundan söz etmiyor..Buna çok içerliyorum...Etrafta düzinelerce jetta octavia ve passat görüyoruz, doğrudur ama plakalarına da bir bakın derim..İntercitry, rent a car, şirket araçları ya da belediye araçları..Hafta sonları çalıştığım BB belediyesinde sadece 7 tane polo, 2 tane caravelle ve 4 tane de higline passat var ve bunlar tozlanmaya ayrılmış durumda...Şunu demek istiyorum ki;çok sattığı falan yok bu arçaların özde..Bunu da ıskalamayın..Yani sadece garanti bankası ve turkcell in almış olduğu vw ve audiler yeter zaten pazar payına girişlerine...Bir benzetme yapacak olursak; ülkemizde seçmenlerin yarısından fazlası şu anki iktidar partisine oy veriyor diye bu durum,bu partiyi çok iyi kabul edeceğiz anlamına gelmez..
İnş halinizi vaktinizi bozmadan gönlünüze göre bir araç alırsınız ;)

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boşver meksika yapımı jettayı arabanın her tarafından gacur gucur sesler geliyor hiç internette araştırma yapmadınmı hadi golf veya passat desen neysede

hoop ugur jettamız 7 senedir bizde sadece son zamanlarda yaylardan ses yapıyor buda cok normal cunku 240 bine dayandı.. vw, bora ve golf mk 4 ten sonra iç mekan gıcırtısını yok denecek kadar minimuma indirdi ki ben kac kere gögsu söktüm kurcaladım tık yok genede.

ayrıca internette yapılan yorumların cogu bilmeden konusuyor meksika üretimi diye bir cok konuda sallanıyor. bi anket yapsak kaçı jetta sahibi diye %10 cıkmaz. ;)

yakında kısmetse yeni kasa alacagız 1,6 dizel comfortline dsg. 64 bin gibi bir fiyatı var sanırım.. harika bir dıs tasarım ve vw nin vazgecilemicek sürüş konforu. bagaj hacmide mükemmel. asla pişman olmazsınız diyebilirim.skoda da düşünülebilir tabi..

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoop ugur jettamız 7 senedir bizde sadece son zamanlarda yaylardan ses yapıyor buda cok normal cunku 240 bine dayandı.. vw, bora ve golf mk 4 ten sonra iç mekan gıcırtısını yok denecek kadar minimuma indirdi ki ben kac kere gögsu söktüm kurcaladım tık yok genede.

ayrıca internette yapılan yorumların cogu bilmeden konusuyor meksika üretimi diye bir cok konuda sallanıyor. bi anket yapsak kaçı jetta sahibi diye %10 cıkmaz. ;)

yakında kısmetse yeni kasa alacagız 1,6 dizel comfortline dsg. 64 bin gibi bir fiyatı var sanırım.. harika bir dıs tasarım ve vw nin vazgecilemicek sürüş konforu. bagaj hacmide mükemmel. asla pişman olmazsınız diyebilirim.skoda da düşünülebilir tabi..

Eski jettalar çok sağlam zaten ona lafım yok ben kullanmadım hiç jetta ama tanıdık bir kaç arkadaş var onlar söyledi bu son çıkan meksika üretimi jettalar iyi değil dedi bende onların yalancısıyım :)