5 yıl üstüne

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar beş yıl üzerine cam filminden dolayı ceza yedim bu kadar mı şanszlık olur ya tam arabayıda hazırlıyoz buluşmaya sanki bizi gördü iki gün önce 100ytl yaptırdığım cam filimleri saçma sapan bir uygulamadan dolayı 115 ytl ceza yedim:( ilk cezamı ne yazıkki yedik keşke meydana girmeseydim diyorum şimdi...

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun Serkan, filmler kaç numaraydı ki? yakalandığına göre koyuydu baya?

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç siyahdı iki numara bide yapılı direk göze battık aksiki amir yakaladı bizi ya anlamıyorum egzoz ucu var basıyom gaza ses çıkmıyor bana dediği sen vana koydun diyor ya yanımdan bir sürü filimlii araba geçdi ne diyorum bu sen denk geldin diyo bana yaa:S

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi öpmüşler geçmiş olsun :D beni de öpmüşlerdi geçen yaz çok deli öpüyolar valla :D

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazen diyom sat kurtul işte olmuyor:(

tek çözüm bakanlıklarda fazlaca kullanılan arabalardan tercih etmek abi peugeot 407 megane avensis passat falan onlara pek bulaşmıyolar

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
heheheh sahinlerin kendinden koyu camları var onlara bişey diyemiyorlar çünkü üzerinde tse damgası var hehehehe:D:D:D:D

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç siyahdı iki numara bide yapılı direk göze battık aksiki amir yakaladı bizi ya anlamıyorum egzoz ucu var basıyom gaza ses çıkmıyor bana dediği sen vana koydun diyor ya yanımdan bir sürü filimlii araba geçdi ne diyorum bu sen denk geldin diyo bana yaa:S

gösterseydin vanayı serkan :) geçmiş olsun sıkma canını ..