5 liraya astra g krom halkalar :) diğer araçlarada uygulanabilir...

Şahin80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu kaligrafi kaleminin grisini hiç biryerde bulamadım eskişehirde..

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaça yüklediler? başka değişmeler var mı?

emre 30 liraya yüklediler... sabahları rolanti çok yüksek olurdu nerdeyse 2000 devir civarında ve gaza dokunduğumda araba fırlardı gazdan ayağımı çektikten iki saniye sonra gazı keserdi şimdi normale döndü ve motor sıcakken çalıştırdığımda hemen 800 devire geliyor önceden 1200 de iki saniye kalır sonra geçerdi...rolantideki dengesizlik azaldı...motorun çalışma sesi biraz daha azaldı...
motor sesi belki psikolojik olabilir ama diğer dediklerim önceden sıkıntı olarak gördüğüm şeylerdi bakalım uzun yola çıkacağım yakıt nasıl olacak...

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bektaş senin araca yazılım yüklettin mi? ben opan da yüklettim motorun sesi bile değişti...

gittim.. adam astra g kasalara olmuyodu yanlış hatırlamıyorsam.ama genede bi deneyelim dedi. denedi.. ve olmadı... benim arabaya olmadı.. ama en kısa zamanda başka bi servise daha gidecem.. çünkü sadece benim arabaya olmamış anladığım kadarıyla..... bahsettiğin rölanti sorunlarının hepsi bendede var..

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gittim.. adam astra g kasalara olmuyodu yanlış hatırlamıyorsam.ama genede bi deneyelim dedi. denedi.. ve olmadı... benim arabaya olmadı.. ama en kısa zamanda başka bi servise daha gidecem.. çünkü sadece benim arabaya olmamış anladığım kadarıyla..... bahsettiğin rölanti sorunlarının hepsi bendede var..

opana mı sormuştun... bana x16xel motor olur dediler...sonra yaptılar...yoksa bizimi keklediler ama adam bana yüklensede yüklenmesede 30 lirayı alıyoruz dedi.bende siz bir bakın dedim eğer yüklenmeseydi para vermezdim...

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağol.sayende oldu...
gece ve gündüz.. ikisindede baktım çok güzel... hiç sıkıntı yok şimdilik..
şimdi sıra kadranda.. :):):)

hayırlı olsun olduğuna sevindim...
kadran biraz daha uğraştırır bilgin olsun....

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opana mı sormuştun... bana x16xel motor olur dediler...sonra yaptılar...yoksa bizimi keklediler ama adam bana yüklensede yüklenmesede 30 lirayı alıyoruz dedi.bende siz bir bakın dedim eğer yüklenmeseydi para vermezdim...

yok yok gerçekten yüklemişlerdir. düzelmeleri de farketmişsin zaten..
ama o nası bi mantık anlamadım.. olsada olmasada 30 tl alırım... :):)
opan mıydı adı hatırlamıyorum. ankarada yetkili servis çok.. biri opis biri opan..
ama en kısa zamanda başka bi yerde bi daha deneyecem..

cavit63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok yok gerçekten yüklemişlerdir. düzelmeleri de farketmişsin zaten..
ama o nası bi mantık anlamadım.. olsada olmasada 30 tl alırım... :):)
opan mıydı adı hatırlamıyorum. ankarada yetkili servis çok.. biri opis biri opan..
ama en kısa zamanda başka bi yerde bi daha deneyecem.

Geçenlerde bende izmit ekcana randevu alıp yazılım yükletmeye gittim (araç 1998 astra g)aracı içeriye aldılar ve 15 dk.sonra gelip bu model için yazılım yok dediler ve parada almadılar.