5 liraya astra g krom halkalar :) diğer araçlarada uygulanabilir...

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Corsa C ;

picture.php

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ok. sağol..çok teşekkür

biliyosun ben mavi takacam. inşallah beyaz ile aynı ışıtmayı yapar...

sana konu ile alakasız bişey soracam. bu far sensörü devresini iki kere yaptım. bi süre çalışıyo. sonra çalışmıyo.. kontrol ediyom.. röleye gelen voltaj 6 volta kadar anca çıkıyo.. herhalde bc 237 lerden biri yanıyor.. bu konuda bi yorumun varmı? bc 237 ler geçen akıma veya voltaja dayanamıyor olabilirmi??

valla benimki halen sorunsuz çalışıyor anlamadım neden bu şekilde yaptığını?bc237 lere akım direkt olarak gelmiyor direnç ona gelen değeri düşürüyor diye hatırlıyorum...

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilgi ekranında ise şu şekilde led kullandım...

576Serit-Led-VZYNT1000-30W_Yesil__26138453_0.jpg

Elimden geldiği kadar çizmeye çalıştım kusurabakma artık...

şimdi yaptım dediğin gibi.. güzelde oldu.. ama daha güneşe çıkamadım.. bi de güneşte bakmak lazım.. tabi bide gece... güneşte ve gece bakıp tekrar buraya yazarım..
tek kalan kadranın olduğu panel oldu..

matqap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel olmuş.ama Allahtan böyle bir derdim yok 2002 modellerde orjinal halkalar var

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi yaptım dediğin gibi.. güzelde oldu.. ama daha güneşe çıkamadım.. bi de güneşte bakmak lazım.. tabi bide gece... güneşte ve gece bakıp tekrar buraya yazarım..

bektaş hayırlı olsun... hem bu kullandığın ledler daha kararlı çalıştığı için bozulma gibi bir dert yaşamazsın...

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bektaş senin araca yazılım yüklettin mi? ben opan da yüklettim motorun sesi bile değişti...