5 liraya astra g krom halkalar :) diğer araçlarada uygulanabilir...

Şahin80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kalemin 2 türü vardı parlak ve mat ben parlak olanı aldım.5.5 ytl .göstergeleri söktüm.sökmeden imkansız diyebilirim.birde çok ince işçilik gerekiyor.en az 3 kat sürdüm heryerine eşit olması için.elimde hazır asitonlu kulak çubuğu bulundurdum taşan yeri hemen sildim.şu an aklıma gelen ilk sorun oto yıkamacılar oldu önceden söylemek lazım ıslak bezle bastırarak silerlerse dağılabilir ve geriye dönüşü zor olabilir .sorusu olanlara yardımcı olurum.

Uploaded with ImageShack.us

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kalemin 2 türü vardı parlak ve mat ben parlak olanı aldım.5.5 ytl .göstergeleri söktüm.sökmeden imkansız diyebilirim.birde çok ince işçilik gerekiyor.en az 3 kat sürdüm heryerine eşit olması için.elimde hazır asitonlu kulak çubuğu bulundurdum taşan yeri hemen sildim.şu an aklıma gelen ilk sorun oto yıkamacılar oldu önceden söylemek lazım ıslak bezle bastırarak silerlerse dağılabilir ve geriye dönüşü zor olabilir .sorusu olanlara yardımcı olurum.

Uploaded with ImageShack.us

sizin göstergeleri boyadığınız kısım dışarıda mı kalıyor yoksa bizdeki gibi kadranın camının altında mı kalıyor?

Şahin80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dışarıda kalıyor kadran camı çıkıntının altında..

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazılım ecoflex adı verilen yazılım zamanında yüklettim 30 lira civarında bir ücreti vardı bende araç ilk çalıştığında devir çok yükselmez hemen rolantinin seviyelerine veya biraz daha alt kısımlara inerdi şu an o sorun ortada kalktı...

emreerdogan79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de bu gün komple sökerek yaptım ayrıyeten ibreleride kırmızıya boyadım harıka oldu.

cilek26

Kayıtlı Kullanıcı
21-Diyarbakır
Siteyi ziyaret et
güzel oluş eline sağlık