3000 km'den ilk bakıma doğru...

BeRkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bnde keşke diesel alsydm dedim ilk zamanlar ama diesel in sesi ni beyenmedm bide gidişi hoşuma gitmedi sonuçta 1.6 16v benzinli araca biniorz ki ülkemiz dünyanın en pahalı benzinini satıor bunuda göz önüne almak lazm belkide arabalar çok yakmıo benzin pahalı.Tr şartlarının azizliği bu 1300 motor bnm arabamdan 5 milyar palalı 1600 alıorm daha ucuz :)Şehir içi aşırı yakıor ama şehirdışına vurduğumuz zmn 1 depoya biz 650-700 gidiosak diesel 900 civarı gidio bu motor farkına bnce normal.

murat.uludirik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçte olsa analdım.dizel diyorum..araçlar normal..yakıyor ama dediniz gibi..ülkemizde benzin pahalı...kazasız sürüşler diliyorum...saygılar..

hlmdsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam 900 km yi ben şehir içinde gidiyorum neredeyse, biraz teselli olmuş sizinkisi. Ben ki benzinli araba kullandım hep, hayatta dizel kullanmam diyordum, ama artık hayatta benzinli kullanmam diyorum...
Uğurcan kardeşim aracından gayet memnun :) Allah bozmasın. Ben de babama dizel alalım dediğimde onlar çok kaçmaz dedi. Sanırsın ki yarışlara katılcaz. Ama yine de öyle aslında. Bazen ışıklarda bazı arkadaşları üzmek güzel olmuyor değil ;) Bizim buralarda çok ışık ya da trafik olmadığından çok da fazla yakmıyor. En azından bir İstanbul-İzmir şehir içi gibi değil. Ama ben büyükşehirde yaşayacaksam( ki askerlik sonrası planlarım bu yönde) şimdiden 1.3 dizel astralara bakmaya başladım bile :) Başlangıç için 2. el tabi ;)