3000 km'den ilk bakıma doğru...

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2009 mayısta aldığım aracı.6700km.sattım...şu an 20 kasım itibariyel 2010 cdti astra teslim alıcam.....gercekten cok yakıyo..ortalama tüketimi.hiç bir zaman.9.1 altına cekemedim...ve yakmadığı gibide.araç malesef gitmiyo.hızlanmalar çok yavaş..daha ii olsun dşye.pedala yüklendiğinzde.normal olarakta yakıt tüketimi.yükseliyo....10 yıllk opel kullanıcısı olarak..böyle ilginç bi astra modeline raslamadım....herkese kasazız yolculuklar dilerim......kasazız biten bi yolculuğun maliyeti olmaz derler..ama genede yakıt maliyetlerinin yüksek olduğu şu dönemde... önem arz ediyor ...
hayırlı uğurlu olsun.aracını kaça sattın söyleyebilirmisin.bende değiştirmeyi düşünüyorum.

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ekonomik uzun yol şartlarındaki ortalama ile birlikte 7.4'müş tüketimin... Yani toplam mesela 1000 km yaptın o ana kadar.. 1000 km'nin ortalaması bu.. Şehir içi kullanmaya başladığında, evet 8.7 litre tüketiyordun şehir içinde ama 1000 km ortalamasını birden bire yükseltmez bu tabii ki.. kilometre yaptıkça yükseleceğini görecektin. Bu sebeple 2 BC var.. biri sürekli diğeri günlük tespit için..
ikincisi günlük tespit için dimi?

franzferdinand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla arkadaşlar cok yakıyor ya bu bole gitmez bende en az yakan araçlardan biri diye aldim su hale bakin bugatti bile 100 km de 20litre yiyor zaten biraz gaza zıbansak o degerlere gelecek.

franzferdinand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2009 mayısta aldığım aracı.6700km.sattım...şu an 20 kasım itibariyel 2010 cdti astra teslim alıcam.....gercekten cok yakıyo..ortalama tüketimi.hiç bir zaman.9.1 altına cekemedim...ve yakmadığı gibide.araç malesef gitmiyo.hızlanmalar çok yavaş..daha ii olsun dşye.pedala yüklendiğinzde.normal olarakta yakıt tüketimi.yükseliyo....10 yıllk opel kullanıcısı olarak..böyle ilginç bi astra modeline raslamadım....herkese kasazız yolculuklar dilerim......kasazız biten bi yolculuğun maliyeti olmaz derler..ama genede yakıt maliyetlerinin yüksek olduğu şu dönemde... önem arz ediyor ...
murat bey ne kadara aldiniz yeni astraya ben fiyat listesi bulamadimda.

murat.uludirik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2010 yeni kasa değil.....enjoy elegans sanruflu...son fuul paket arabalar mış servisin dediği ki..bi kaç şehirden aldığım bilgi bu.......42000 fiyatı..teknik gri...
32500.satıldı aracım...

hlmdsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2010 yeni kasa değil.....enjoy elegans sanruflu...son fuul paket arabalar mış servisin dediği ki..bi kaç şehirden aldığım bilgi bu.......42000 fiyatı..teknik gri...
32500.satıldı aracım...
Yeni kasaların fiyatını bilmiyorum aslında ama yine de 42.000 çok değil mi? Full demişsiniz gerçi ama yine de yeni kasalara bakardım ben olsam ;)

murat.uludirik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısınız biraz banada fazla geldi..yeni kasalar ilk 16 115 hp.olarak geliyo..dizeler mayıs deniliyor....fiyatıda opel de sitesine göre 47 50 arası gözüküyor ... buda oldukca pahalı..1.3 95 hp dizeller......hem yeni kasa hemen alınmaz diye düşünüyorum...hataların ve şikayetlerin tekrar dönmesi.ve bunların giderilmesinden sonra alınmalıdır ..bu kasa... oturmuş sorunları minimize indirilmiş bi kasadır..ki yeni kasayı...2012 sonu düşünüyorum..makyaj yemiş olur sorunlarıda bitmiş....saygılar

hlmdsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısınız biraz banada fazla geldi..yeni kasalar ilk 16 115 hp.olarak geliyo..dizeler mayıs deniliyor....fiyatıda opel de sitesine göre 47 50 arası gözüküyor ... buda oldukca pahalı..1.3 95 hp dizeller......hem yeni kasa hemen alınmaz diye düşünüyorum...hataların ve şikayetlerin tekrar dönmesi.ve bunların giderilmesinden sonra alınmalıdır ..bu kasa... oturmuş sorunları minimize indirilmiş bi kasadır..ki yeni kasayı...2012 sonu düşünüyorum..makyaj yemiş olur sorunlarıda bitmiş....saygılar
Evet onların da fiyatları çokmuş aslında.47-50 D sınıfı araçlar gibi olmuş. Hayırlısı olsun ;)