3000 km'den ilk bakıma doğru...

hlmdsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen devam depolar dolsunnnn:)
bu fiyatlarla depoların dolması zor.dizelciler benzincilerin derdinden anlamaz tabi :) ancaaakkkk sınıra(gürcistan) çok yakın olmamızın sayesinde depoyu hemen hemen yarı fiyatına hem de 98 oktanla doldurabiliyoruz batum'da ;)

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D Biniyorum da... pek kilometre yapmıyorum :kop:

Keyifli bir sürüş olacaksa kullanıyorum arabayı açıkçası. İstanbul için de mümkün olduğunca şoför ben olmuyorum.. Bu il sınırları içinde bana araba kullandırabilmeleri için easytronic'ten daha öte bir icat yapmaları lazım...
söylemesi ayıp utanmasam wc de opel gideceğim.kullandıkça araba çok hoşuma gidiyor.açıkcası benimde gözümde ınsigniada araştırıyorum 1.6 180hp denk getirirsem takasa gireceğim.

memati09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu fiyatlarla depoların dolması zor.dizelciler benzincilerin derdinden anlamaz tabi :) ancaaakkkk sınıra(gürcistan) çok yakın olmamızın sayesinde depoyu hemen hemen yarı fiyatına hem de 98 oktanla doldurabiliyoruz batum'da ;)

hılmıcım bende kullandım benzınlı arac soyle dıyım tuketım yarı yarıya :):):) saka bı yana basmazsan cok yakmaz ...

hlmdsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
8900'e çok az kaldı.30-40 km kadar:) sanırım aramızda bakıma ilk ben gidicem ;) gerçi ben askerdeyken babam fazla kullanmaz :)

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkdaşlar haberi duydunuzmu opel satılmayacakmış.