3.5 cm helezon için yardım gerekiyo =)

alican2201

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam çok fazla havada duruyo araç hiç hoşuma gitmiyo orjinal bodykitide bi o kadar dandik duruyo o yüzden yay alıyormki biraz daha güzel dursun araba zaten çok bişey yapabilcek durumda değilim dediğim gibi bi yay bi spoiler bi ledli stop tamamdır:D

nemlee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok yok yapma sen yine de :D :D
o paraya gel konyaya içelim biz öğrenci öğrenci :D
bu arada şaka bi yana konfor bozulmayacak şekilde bende düşürmek istiyorum aracı. ama zıplama falan olmasın kesinlikle, önerisi olan var mı :)

KuTLuHaN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracımda orjinal 16 jant + 5 cm eibach yay var memnunum ben bana kalsa biraz daha basıcamda :D ama orjinal amortisörler kurtarmıyor :D

alican2201

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 e cesaret edemedim ama 3.5 da bana gayet yetti çok teşekkür ediyorum yardımlarınız içinn=)

dscf02881.jpg

By alican2201 at 2011-04-30

ygt_kymz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
17'' lenso jant var 3.5 vogtland taktım cokda memnunum herkeze tavsıye ederım =)

alican2201

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 3.5dan çok memlunum=) bide 17 - 18 jant alabilsem çok iyi olcak ama=)

onur akca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar 2-3 aydır arastırıyorum aracıma yay almak ıstıyorum aracımda orjınal body kıtler var 5 cm e cesaret edemedım ama bazı arkadaslar gordugum kadarıyla 3.5 cm ın ındırmedıgınden bahsedıyor ındırmıyo derken ıstenılen kadar mı ınmıyor arac yoksa hıcmı ınmıyor?eger tavsıye vercek olursanız 3.5 cm ıcın hangı marka onerırsınız?benım aklımda eibach var 320 tl ye bıyerde buldum bu ay ıcınde alacagım ıns. eger kullananlar varsa 3.5 ıcın ornek resımler atabılırmı yan profılden?

alican2201

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar 2-3 aydır arastırıyorum aracıma yay almak ıstıyorum aracımda orjınal body kıtler var 5 cm e cesaret edemedım ama bazı arkadaslar gordugum kadarıyla 3.5 cm ın ındırmedıgınden bahsedıyor ındırmıyo derken ıstenılen kadar mı ınmıyor arac yoksa hıcmı ınmıyor?eger tavsıye vercek olursanız 3.5 cm ıcın hangı marka onerırsınız?benım aklımda eibach var 320 tl ye bıyerde buldum bu ay ıcınde alacagım ıns. eger kullananlar varsa 3.5 ıcın ornek resımler atabılırmı yan profılden?

kardeşim ben fk aldım benim arabam 3 parmaktan fazla indi beni fazlasıyla tatmin etti=)

35eec23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en temızı coil-ex 5 cm ben kullanıyorum banamısın demıyo tabı kasıs boyuna göre :)
bende orjınal jantlarıyla kullanıyorum çok memnunum sadece kasıslı ve cukurlu bolgelerde sert kullanma yeter tabı arabanı senden bı parca olarak goruyosan eger :) yoksa basıp yardırabılırsın :)