3.5 cm helezon için yardım gerekiyo =)

crazy006_206

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
trabzonla ankarayı kıyaslayamam(burda her yer kasis:)) kasis konusunda ama dikkatli oluyosun adam akıllı yola cıkana kadar aheste ahaste:S.. ama görüntü süper oldu.. konforda o oranda azalıyor.. benim araç g 15''cd jantı var ama fikir olsun diye paylaşıyorum..

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3.5 cmden randıman alamazsın demişsinde ondan diyorum arabanı indirmez demiş bi arkadaşımızda gördüğüm kadarıyla sen 16 jaant kullanıyosn orjinal üzerindeki yay kaç cmlik acaba=)

Normalı stock hali kac cm bılmıyorum onu, ama şöyle birşey var 3.5 cm takdıgında eğer dıyorsa 3-4 kısı devamlı arabada oluyor .. o zaman olur dahada basık durur ama araba bosken 3.5 cm yay orjınal kadar olmasada fazla arabayı basık hıssettırmıyor .. En ıyı spor görunum 5 dir ... 3.5 basda takdık begenmedık pek ahımsahım fark yok 5 lık tam spor gorunum saglıyo

alican2201

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cemal teşekkürler=) eren dediğim gibi 5 de takabilirim ama üzerindeki jant lastikle uyum sağlıycakmı sendeki 5 cm ise orjinal 16 jantlarla herhangi bi tadilat istiyomu ? =)

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cemal teşekkürler=) eren dediğim gibi 5 de takabilirim ama üzerindeki jant lastikle uyum sağlıycakmı sendeki 5 cm ise orjinal 16 jantlarla herhangi bi tadilat istiyomu ? =)

Hıc bı sekılde zarar vermıyor ama setlerden felan gecerken yavaslaman şart yolun detaylarnı takip etmelisin.. jantlara cok tatlı rahat oturuyor sıkma canını hiç..
Buyur 16 jant ıkısıde ...

alican2201

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok sağol eren yardımların için=) son bi soru daha senin imza resmindeki siyah astradaki yay kaç cm?

crazy006_206

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
görüntü istiyorsan kesinlikle 5 cm ama dikkat et! hızlı çukura bir kere düştüm içim cız etti 1 saat kendime gelemedim :)
koni lazım:S 1level sonra;)

nemlee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boşver yayı falan öğrenciyim diyorsun birde bırak kalsın işte araç öyle, ben para bulup yapamadım sende yapama :D :D

alican2201

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilginiz için çok teşekkür ediyorum:D nemle güldüm sayende:D bende sigaramdan içkimden kesip yaptırcam fedakarlık şart:p

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hem konfordan taviz veriyosun hem para veriyosun anlayamıyorum bu işi :D görüntü de çok bi fark da yok ortada :D