29 Ekim...

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 28 yaşındayım...Şu an bu ülkenin iktisat mezunu ve traderlık (borsada alım satım yapan bir kişi) yapan bir insanım.Şu ana kadar hiç bir örgüte veya kuruma üye olmadım.Bu vatana tek bir ihanetim olmadı.Babam Tıp Doktoru...Annem Edebiyat Öğretmeni...Onlarında bu vatana yaptığı hizmetleri gözümle gördüm. Ve dün bende oradaydım...Üstüm başım ıslandı....Karakteri olmayan hükümetedir lafım...Siz kimsiniz be hainler beni illegal örgütle bir tutarsınız? Biriniz çıkında samimi olun bu devlete siz misiniz zarar veren yoksa ben mi?

mustafa17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dağdakileri davul zurnayla karşıladınız bu vatanın evlatlarına sıkın suyu biber gazını memleketi ne hale getirdiler hala bu olayları görmeyen vatandaşlarımıza yazıklar olsun diyorum...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Halen inatla yarayı kaşımaya devam ediyorlar :(. Yürüyen binlerce kişiye soruşturma açacağına Mado pastanesinde resmi kutlama yapan valiye de soruşturma açsana, o valinin seneye sokak arasındaki küçük bir kafeteryada veya mahalle kahvesinde resmi kutlama yapmayacağına kim garanti verebilir?