29 Ekim...

mustafa17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun arkadaşlar.Tüm engellemelere rağmen atamızı unutturamayacaklarını bazılarına göstermek gerekiyor sanırım...

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Gönül isterdi ki... vatandaşlar olarak birlik ve beraberlik içinde bu bayramı kutlayalım ama olmadı. Yalınız burada yapılan engellemeleri onaylamıyorum. Çünkü bu engellemeler çok tehlikeli durumların doğmasına neden olabilir. Sadece şöyle olacak böyle duyduk diye engelleme ve yasaklamalar çok tehlikeli durumların doğmasına ilk adımın atılmasına neden olabilir. Bu yüzden yetkili organların daha dikkatli ve mantıklı bir şekilde davranması gerek.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Sayın Emre biz millet olarak bunca zaman bu sözleri çok duyduk. :) ülkenin şu anda içinde olduğu durumun bir tek sorumlusu var oda bunca zaman oturdukları koltuklardan kalkmayan siyasilerden başkası değildir. Benim babam zamanın da A kişi vardı benim zamanım da A kişi devam ediyor durum böyle olunca işte ülke de bu konum da olur. Tek suçlu koltuklarından kalkmayan kişilerden başkası değildir.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Nadir Bey, ben farklı düşünüyorum, herkes hak ettiğini yaşar, ilahi adalet vb. vb. Kalkmayanın suçu mu çok, yoksa kaldıramayanın, oraya sürekli oturtanın mı?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Six okka men.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bunca zaman bazı liderler seçim zamanlarında sandıklara gömüldü ama buna karşın aradan bir kaç yıl kaybolduktan sonra tekrar gelip kaldıkları yerden devam etmeye başladılar. Ve insanlar artık bu kişilerden içine daral geldi. Yeter kardeşim demek ki sen artık bu partinin başında olmam bu partiye ve düşünceye bir katkı sağlamıyor. O zaman çekil de bu işi yapacak adamlar o makamlarda olsunlar. Yok arkadaş evden kovuyorsun adamlar bacadan inmeye devam ediyor durum böyle olunca da vatandaş peki öyle olmaz böyle olur diyor sonuç... işte ortada. vatana millete hayırlı olsun.

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk önce bu halkın kendi değerini bilmesi lazım.Kendi değerini bildiği anda zaten bu adamlar bırakın başa geçmeyi meclisin önünden geçemezler....Psikolojiyle bizi uyutmuşlar...İşte aza kanaat etmeyen çoğu hiç bulamaz diye diye bu milleti aza kannat etmeye alıştırmışlar......Ben kendimi huzurlu,mutlu çok iyi yaşama ortamına sahip bir yaşama hayatına layık görüyorum.Bizim problemimiz bu...Şükretmek her zaman olmalı.Sahip olduğumuz her şeye şükretmeliyiz.Lakin bu daha fazla olmasına engel değildir.Bizi böyle alıştırmışlar...Bugün de karnımız doydu..Eyvallah karnımız doydu...Ama daha fazlası da olabilir...Neden biz böyleyiz? Neden bir kömüre oyumuzu satacak haldeyiz? Hep bu psikoloji yüzünden....Bir gün hesap verecekler...Ve ben orada olacağım...Bana hizmet etmek için başa geçenler...''Benim hizmetimi nasıl sömürürler?'' Bunların hesabını verirken orada olacağım...Ve Allah'ın bana verdiği hakla hepsine beddua edeceğim...

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu akşam Bağdat caddesinde yürüyüşe katılacak olan var mı aramızda?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
bu akşam Bağdat caddesinde yürüyüşe katılacak olan var mı aramızda?

Sayın yezocan Bağdat caddesini bilemem ama Ankara resmen toz duman oldu. Eğer ki polisler o bariyerleri kaldırmasa idi yeminle Ankara da bir savaş çıkardı da fazlasını bilemem.